Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van aki megbukott már elsősegé...

Van aki megbukott már elsősegély vizsgán a moszkvatéri vöröskeresztnél?

Figyelt kérdés
Milyenek ott a vizsgabiztosok?
2009. máj. 13. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megbuktam, másodszorra sikerült. Próbálj minél hamarabb bejutni, szerintem olyankor még nem szívatnak annyira.
2009. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én elég régóta benne vagyok az elsősegélyben meg a vizsgákban is. Csak annyit tudok mondani, hogy egyáltalán nem a vizsgabiztosokon múlik. Csináld végig a gyakorlatokat, tanuld meg, hogy mik a buktatók, olvasd el a könyvet. Ennyire van szükség., kb egy délután alatt is fel lehet rá készülni, csak komolyan kell venni.
2009. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm mondta, hogy egyik barátnője ott vizsgázott és meghúzták. Mondjuk a csaj elég sötét és akkora hülyeséget mondott..érthető is...:D (Gerinc sérültet akart kihúzni a kocsiból, de nem volt robbanásveszély). Egyébként én is ott vizsgáztam 1 éve és tök rendesek voltak. :) Szóval nem kell parázni szerintem sem, tök könnyen meg lehet tanulni, meg kb. csak józan paraszti ész kell hozzá...
2009. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ma voltam, egy öreg bácsi vizsgáztatott. Könnyű volt. Az újraélesztést tudni kellett, de ha az elméleti résznél kihagytál valamit, akkor segített.
2011. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!