Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Baranya megyei vöröskeresztn...

A Baranya megyei vöröskeresztnél Pécsen milyen az elsősegély vizsga az uj rendszer szerint, hogy zajlik és milyen feledatokat kell megcsinálni? Menyire szigoruak, vizsgázott ott most valaki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 10:20
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én két hete vizsgáztam Pécsen.

Szerencsére nagyon egyszerű volt.

Szólítottak,bementem. A társamon bemutattam a stabilt, majd a babát újraélesztettem és elmondtam mit miért tettem.

Ezután leültem,húztam egy papírt amin két tétel volt.

Az egyik egy autóba szorult sérültről szólt, a másik pedig a shockfektetés bemutatása volt. Nyugi, ha olyan a vizsgabiztosod segíteni fog. Nem kell zseninek lenni...ha kicsit is tanultál akkor menni fog.

Sok sikert! Ügyes legyél!

Holnap írd meg sikerült-e. (Én holnap rutinvizsgázni megyek...:S)



egy sorstársad

2009. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos csak januárra kaptam időpontot a vöröskerszthez!Neked kéz és lábtörést a vizsgához!
2009. dec. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!