Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy 8 hónapos kislányo...

Lehet, hogy 8 hónapos kislányom lenyelt egy gémkapcsot (max.1-et) - mi történhet vele, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Semmi nem látszik rajta, kb. 1 órája történt - játszott a tisztítóból hazahozott csomaggal és most vettem észre, hogy a nejlonba volt tűzve 1-2 helyen gémkapocs, akár ki is szedhetett egyet, bár nem vettem észre...Mit csináljak, ilyen kis gyanúra kell orvos, röntgen?
2011. szept. 5. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék azonnal az orvoshoz!!! Nehogy kiszúrja a kicsi belét.
2011. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lánykám egy csavart nyelt le, szerencsére távozott a szervezetéből, de előtte minden lehetőséget felvázoltak a dokik...

Szóval én azt mondom, hogy irány röntgen. Inkább egy felesleges, fájdalommentes röntgen, mint, hogy beékelődjön valahova az a gémkapocs és ki tudja mit okozzon.

Bár ha a tisztítós ezer%-ra meg tudja mondani, hogy hány gémkapcsot használt, akkor ki lehet zárni annak az esélyét, hogy lenyelt egyet.

2011. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Számold meg hány helyen volt kapocs, majd keresd meg, lehet a földön, a ruhájában. Ha hiányzik, irány a kórhz!
2011. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!