Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A pszichológia karon mennyire...

A pszichológia karon mennyire durva a matek? Lenne-e esélyem ilyen jegyekkel?

Figyelt kérdés
Pszichológus szeretnék lenni de azt mondja az ofő hogy a matek nagyon durva.Sajnos nem a legjobb vagyok belőle olyan közepes.De viszont bioszból,töriből,irodalomból ötös vagyok nyelvtanból meg négyes.Töriből és magyarból emeletszinten vagyok. Jövőre már érettségi de ezek után már teljesen bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatosan.
2011. dec. 1. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichológián kétlem, hogy annyira durva lenne a matek. Esetleg statisztika van.


Anno alig tudtak kettessel átrugdosni érettségin, mégis lediplomáztam gazdasági vonalon, ahol aztán van matek. Némi plusz energiabefektetés és magántanár kellett hozzá, ennyi.

2011. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pszichológia egy szak,nem pedig kar.Statisztika van,matek önmagában nincs nálunk.


Pszichológus hallgató

2011. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A statisztika a matematika egyik ága. Tehát kell hozzá. Általában programon keresztül tanuljuk. Azért szerintem inkább a bioszra menj rá nagyon, mert azt nálunk nagyon komolyan veszik.

Pszichós hallgató

2012. márc. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!