Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valóban egybe lesz a rutin és...

Valóban egybe lesz a rutin és forgalom vizsga?

Figyelt kérdés
Bármilyen válasz , ezzel a témával kapcsolatban , jól jönne. Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 1. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen. nekem apa oktató és pont ma reggel mondta!! szóval tutiii!! jan 1.től lesz de ha már most elkezded akk is ebbe esel bele!!!
2011. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudnál nekem picit részletesen írni a dologról , mert hogy apukád oktató és akkor picit biztos jártas vagy a dologba hogy, hogy is fog ez működni. Privátba is írhatsz. Nagyon fontos lenne , és nagyon szépen megköszönném.
2011. dec. 1. 21:20
 3/11 anonim ***** válasza:
délután megkérdezem apát h h lesz pontosan és akk leírom neked üziba:)
2011. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2011. dec. 3. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:

na szóval megkérdeztem és azt mondta h mikor lesz a forgalmi vizsgád akk majd ugye mentek amerre az oktató mondja és akkor kell majd megcsinálni a rutinos feladatok közül 1-et(mert ugye ott is húzni kell h melyiket kell megcsinálnod Y, mikor tolatva kell visszafordulni annak már nem tom a nevét...) szóval majd neked kell magadtól a vizsga közben vlamilyen féle képpen visszafordulni amilyen lehetőségek lesznek.. de aza is lehet h a vizsgabiztos azt mondja h akk mennyünk ki a rutin pályára és ott csináljuk meg ezt a feladatot. szóval amilyen kedve lesz a vizsgabiztosnak.

sztem majd h ha elkezdesz vezetni akk az oktatóval először a rutinpályán fogtok lenni mert hiszem a RUTIN feladatokat azt tudni kell nem lehet csak úgy huss be a forgalomba, ez csak a vizsga szempontjából lesz más h meg kell csinálni az alap forgalmi vizsga követelményeket ( parkolás, egyívű megfordulás)és e mellet ugye a h már írtam meg kell csinálni a rutin vizsga feladatai közül is! remélem h érthető vmennyire. ha vmi nem világos akk írj:)

2011. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó!

Arról nemtudsz valamit hogyha nekem megvan a rutinvizsga akkor attólfüggetlenül ugyanúgy kell rutinfeladatot csinálni forgalomközben?Nemjelent semmi kedvezményt?

2011. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Illetve még az érdekelne , hogy én már voltam egyszer rutinvizsgán de nem sikerült , és akkor így nekem , hogy lesz tovább?
2011. dec. 3. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:

kérdező:


58/2011(XI.24.)NFM rendelete értelmében aki B kategóriában sikertelen Járműkezelési vizsgát tett, vagy még nem vizsgázott, annak nem kell Jk. vizsgát tennie,mert 2012.01.01.-től ez a vizsga megszűnik! 2012.01.01.-től a KRESZ vizsga után Forgalmi vizsga következik.


egyik autósiskola honlapján találtam.

2011. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

húúú hát ha már van rutin vizsgád az nem tudom h mennyiben másít rajta:S de sztem ha megkérdezed az oktatód biztos h mindent részletesen elmond.

de sztem h ha még ebben a hónapban lesz a forgalmi vizsgád akk csak "sima" forgalmi vizsga lesz még, aztán majd jövőre h h lesz arról már fogalmam nincs:S

2011. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnos idén már tuti nemlesz..8órát vezettem eddig a 21kötelezőből ugye..és most eléggé egybejöttek a dolgok:SRemélem valami kedvezményt csak adnak ha már rutinvizsgát kifizettem meg arra is vettem pár pótórát:SElég nagy szemétség lenne
2011. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!