Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meddig érvényesek a megszerzet...

Meddig érvényesek a megszerzett vizsgák ( KRESZ, forgalom és rutin vizsga)? , mert egészségügyi vizsgám még nincsen, de lassan már 1 éve, h letettem az előbb említett vizsgákat.

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy a kresz 2 évig érvényes, ha addig nem csinálod meg akkor újra kell csinálni a gyakorlati vizsgákat. Az eü vizsga az kb 2szer fél napot vesz el az életedből (az oktatás), és még egy felet a vizsga, mert nagyon könnyű, szerintem tanulni se kell rá. Nagyon cinkes ha újra kell csinálnod mindent!
2008. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha lejár a KRESZ vizsgádtól számított 2 év, akkor kérhetsz pont a 2. évfordulóra egy új KRESZ vizsga időpontot, s ha sikerül, akkor van újabb 2 éved, és nem évülnek el a vizsgáid (rutin, forgalom). Nekem legalábbis így magyarázta az oktatóm. Egyébként az elsősegély vizsga az egyetlen, ami nem évül el sosem, arról külön kis biznyítványt kapsz.
2008. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!