Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiummal kapcsolatos...

Kollégiummal kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

hogyha kollégiumba kerülök.. akkor az aztjelenti,hogy ott kell dekkolnom reggeltől estig? egy pesti koleszról lenne szó,közel a váci utcához,és nekem semmi kedvem nem lenne bent rohadni és tanulni:D szval ha én aztmondom 15 évesen hogy kimegyek az utcára,és majd este 7kor jövök akkor azt meengedik??? vagy nem lehet kimozdulni a kollégiumból?

mert én akkor tuti minden nap kiszöknék! ha a szüleim engedélyezik azt hogy kijárjak akkor megengedik? vagy hogy megy ez?


2011. dec. 4. 22:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem, ez hülyeség :D a koleszban van a legnagyobb buli :D persze, csak ha egyetemista vagy.. amugy vannak korlatozasok :S
2011. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nalunk este 10-ig lehet kimaradni.. de ha bulizni akarsz, akkor kijelentkezel a koleszból, és ott alszol vkinél.. azt ennyi :D
2011. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15 évesen esélyesen nem egyetemista. Középsulis koleszban vannak szabályok.
2011. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Minden kolinak saját szabályzata van, keress rá, olvasd el, és megtudsz mindent.
2011. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Portán kell kikéredzkedni, van egy idő amíg kint lehetsz, utána bezárják a kolesz bejáratát, és kint maradsz ha nem érsz vissza, majd másnap kirúgnak. Max. egy barátodnál alszol, akkor talán nem tűnik fel, reggel pedig gyorsan bemész.
2011. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem rohadt jó a koli. Nekem nagyon tetszett. Egyébként nem börtön, úgyhogy kimehetsz. Nekünk 9-re kellett beérni. Az után csak kimenőkártyával lehettél kint. Nem engedtek vissza a koliba. (persze ezt ki lehet játszani. 1-2 sör a portásnak (ha olyan) és meg is van oldva.
2011. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
igen, olvasd el a masodik kommentemet.. nem vagyok hülye, h ne tudjam, h 15 évesen még nem egyetemista.. csak leirtam h ott már teljesen más lesz :DD
2011. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nemértem hogy kerül ez a párkapcsolatok témakörbe, de amúgy ez minden kolinál más... felmész a koli honlapjára, biztos van neki, és csekkolod a házirendet és ott minden le van írva...
2011. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
európa 2000-be szeretnék menni! és amugy a kikérőt hogyan lehet megszerezni? szülőkkel kell iratni?
2011. dec. 4. 22:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, kinn lehet maradni, csak mivel ilyenkor a kollégium felel érted (mivel nem vagy nagykorú), nem hiszem, hogy ezt be is vállalja pl egy nevelőtanár. Szülő írásos engedélye kell ahhoz, hogy kinn maradhass pl barátnál aludj, ilyenkor a szülő vállalja a felelősséget, lelke rajta. De az adott kollégium házirendje az, ami ezt szabályozza.
2011. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!