Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények a szerelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények a szerelemmel kapcsolatos gondolkodasomrol?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Volt pár komolyabb kapcsolatom, voltam igazán szerelmes. Imádtam azt az érzést, amikor hatalmába kerített a rózsaszín köd. De a szerelem elmúlik, mindig elmúlt. "Hivatalosan" másfél-2 év után átalakul valami mélyebb érzelemmé, mély szeretetté, vagy esetleg undorrá, közönnyé. Nekem általában szeretetté alakult át, de mindig azt mondtam magamnak, h fiatal vagyok még ahhoz, hogy ne legyek szerelmes többet, ezért szakítottam.

Aztán jött az újabb szerelem. Nem volt sok, 3 komolyabb kapcsolatom volt, a szerelem elmúlt es ami maradt utána, az soha nem volt elég erös ahhoz, hogy összetartson minket a tovabbiakban

Soha nem a pénz motivált, soha nem erdekeltek az anyagi javak, amim van, arra en kerestem meg a pénzt, és erre büszke is vagyok.

Viszont akadt egy férfi, aki nagyon kedves, es nagyon kedvel engem. mindenben a toppon van. 10 évvel idösebb nálam. Csak az a gond, hogy nem érzek semmit mikor vele vagyok. Belemenjek egy kapcsolatba így? Hogy nyugalmat szeretnék már, családot, férjet, akiben megbízhatok, aki miatt nem kell aggódnom, h félrenézeget?

Eddig mindig a nagy lángolással kezdödött, aztán szépen kialudt a tüz, és minden elveszett. Ezúttal meg kellene próbalni a semmiböl indulni, és hátha fellobban valami?

Vagy nem szép dolog áltatni egy másik embert, a saját életünk eseményei miatt, mert mi most meg akarunk probalni valami ujat, ami még nem volt?

Mi legyen?

Még sose vágtam bele úgy egy kapcsolatba, hogy nem a szívem, hanem az eszem vezérelt, es ezuttal nagyn bizonytalan vagyok, mert most erre készülök.

Elöre is köszi a normalis valaszokat.

25/N


2011. aug. 20. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges végigpróbálnod mindenkit, aki tetszik, csak azért, hogy ott köss ki, ahol eddig mindig. Meg aztán gondolj bele, teszem azt, összejössz egy rendesebb, önérzetesebb mukival, és rákérdez, hány kapcsolatod volt eddig, te meg bemondod neki a tutit... Szerintem akkor jöjj össze valakivel, ha majd' kiesik a szíved, ha csak meglátod. Ilyen lehet, hogy tíz évente egyszer van csak, vagy még akkor sem, de amit most csinálsz, a teljesen fölösleges, és csak még érzelemszegényebbé tesz.
2011. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Szerintem fölösleges végigpróbálnod mindenkit, aki tetszik, csak azért, hogy ott köss ki, ahol eddig mindig": Nem próbáltam végig mindnekit, egyáltalán. 3 kapcsolatom volt, és öket szerettem nagyon, ök is engem. az egyéjszakás stb. nem a müfajom. Szóval nem értem ezt miért írtad?

"Meg aztán gondolj bele, teszem azt, összejössz egy rendesebb, önérzetesebb mukival, és rákérdez, hány kapcsolatod volt eddig, te meg bemondod neki a tutit..." :igen, ha ez a muki lenne az a rendes önerzetes pasi, es rakerdezne, akkor bemondanám neki a tutit, h 3. szerintem az nem sok 25 eves koromra, vagy de??? "Szerintem akkor jöjj össze valakivel, ha majd' kiesik a szíved, ha csak meglátod": Igen, egyetértek, de a kérdést pont azért tettem fel, hogy Ti hogy vélekedtek arról, hogy megéri e 25 évesen megint megvárni, hogy jöjjön egy szerelem, lángra kapni, és aztán esetleg mindent elvesziteni? mert MOST van elöttem egy szép élet lehetösége egy rendes férfival, akivel minden ok, csak reszemröl nincs meg a "tüz"...

2011. aug. 20. 11:48
 3/6 kuktaberci ***** válasza:

Ez számomra összetett, bonyolult kérdés. Amennyiben elképzelhetőnek tartod hogy beleszeress, talán érdemes nem elzárkózni. No meg hogy próbáljunk ki újat.

Gondolom ha 25 évesen akarsz családot alapítani, nem annyira a dolog szerelem része fontos, mint inkább a pasi megbízhatósága az elsődleges szempont. Ha nem családra hajtasz, hajthatsz a szerelem részre, ekkor viszont neked kell eldöntened, hogy képes vagy-e beleszeretni ebbe a férfiba.

2011. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Végre valaki, aki számára a kérdés szintén nem egyszerü! :)

Mindig a szerelmet tettem az elsö helyre. Nalam vagy volt szerelem elsö látásra, vagy nem volt semmi. Azon gondolkodtam, hogy melyik a jobb? az a szerelem, ami felemészt, meg szenvedsz a gondolattol, hogy vajon ö is szeret e annyira mint Te... ha minden percben rá gondolsz, hogy vajon mit csinal, kivel van? és amikor eljön a pillanat, hogy elmúlnak ezek az erzesek, magyarán elmúlik a szerelem, a lángolás, akkor ezt felismered, es az is bánattal tölt el... Mert a csúcsról lefelé vezet az út.

Vagy az a szerelem a jobb, ami szeretettel kezdödik, nyugalmat, biztonságot ad? Felemel? és esetleg kiköthetsz a csúcson...

De amugy lehet h túl sokat agyalok, és bekattantam a témától már... :)

2011. aug. 20. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg fiatal vagy meg, ne zarkozz el az uj dolgok elol. Ha jol erzed magad a ferfi mellett es csak az a bajod hogy nem vagy belezugva, akkor egy probat meger. Idovel aztan kiderul hogyan alakulnak a dolgok. Ha kesobb sem erzel semmit akkor tenlyeg erdemes elgondolkodni.
2011. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

milyen érdekes,pont úgy vagyok,mint te,csak és pasi vagyok,a különbség annyi,hogy nekem az istennek se akar senki jönni a képbe...nagyon vágynék egy stabil kapcsolatra(karácsonyra a Jézuskához is egy aranyos barátnőért imátkozom esténként),de valahogy az istennek nem akar jönni,s szinte csak idióták találnak meg,azokból meg köszi nem kérek ... :(((

29/F

2011. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!