Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kérdésed túl...

Mit tegyek? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Tegnap verekedtem az iskolában, nem lesz fegyelmi, de el kell menjek másik iskolába. Meg is van már hova, de mit tegyek, ha átmegyek másik suliba? 11. osztályos vagyok, ide nem tudtam beilleszkedni. Másik suliba lesz esélyem beilleszkedni? Ha igen, hogyan illeszkedhetnék be?
2011. dec. 7. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem tudtál beilleszkedni? Esetleg túl erős (vagy épp túl gyenge) volt az iskola és ennélfogva eltérő volt az érdeklődési körötök a többi diákkal? Esetleg nehezen állsz szóba másokkal?

Én mindig úgy oldottam meg, hogy aki mellett ültem random leálltam beszélgetni. Persze egy összeszokott közegbe nehéz beilleszkedni (tudom, mert én is 11-ben váltottam osztályt), de egyszerűen társalogj azzal, aki épp ott van. Tegyél úgy mintha kicsit elveszett lennél, pl házi feladat kérdések, a tanárokról érdeklődj, órarend , melyik terem stb stb a többi meg megy magától :)

2011. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Túl gyenge volt az iskola és melettem nem ült senki így a random beszélgetések eleve ki vannak lőve :S
2011. dec. 9. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!