Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? (kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

23F vagyok. Van egy lány akit kb 8 éve ismerek. Nem akarok tőle semmit (bár nem bánnám, ha lehetne valami).

A melóhelyre autóval járok egyedül (40 km csak oda). Reggelente, mikor megyek mindig felveszem ezt a lányt a buszmegállóból, mert nem kitérő (3-4 km-en nem akadok fel) amíg elviszem az egyetemre. A lány 21 éves, van barátja (22F). Először csak megkérdeztem, hogy elvihetem-e, mára addig jutottunk, hogy nem vesz távolsági bérletet, mert én minden hétköznap utazom, így el tudom vinni és hozni. Ezzel ő elég sokat spórol, igaz soha nem mondtam, hogy dobjon a benzinbe, ő ragaszkodott hozzá. Havonta "elkérek" tőle egy nevetséges összeget az utazásért. Ez 500Ft-t takar. Tudom, hogy a lány nem akar tőlem semmit, hiszen barátja van és a félreértések elkerülése érdekében ezt meg is beszéltük. A barátja viszont ezt nem nézi jó szemmel. A minap megfenyegetett, hogy szét lesz b@szva az arcom. A lány hiába mondta, hogy nem akarok tőle semmi, akkor is tovább fenyegetőzött. Még jó, hogy nincs facebook-om, mert ott tuti teleírná az egész oldalt fenyegetéssel. Nem félek tőle, egy szál hurka van benne, az is keresztbe, viszont elég nagydarab embereket tud rám uszítani. Nem tudom mit kéne tennem. Menjek elébe a dolgoknak és én támadjam be őt? Mert már lassan ott tartok, hogy nem látok jobb megoldást, ezt viszont a lányra való tekintettel nem szeretném. Én se vagyok egy kétajtós szekrény, de amíg fel bírok állni addig fel is fogok. Nem vagyok egy agresszív állat, soha nem kezdeményeztem verekedést, ez lenne az első alkalom. Mindig önvédelemből verekedtem. Viszont ez a srác annyira kihoz a sodromból, hogy már... wáááááá.... Barátaim mondták, hogy náluk érdeklődött, hogy mikor vagyok otthon, meg hasonlók, nem mondtak semmit. Szerencsére a barátaim sem beszari alakok és kérdezték hogy kell-e segítség. Mondtam, hogy ez az én dolgom, nem kell. Nem akarok rendőrségi ügyet ebből, mert a rendőr büntet de nem véd és a kapcsolatai révén úgy is én sz*pnám be. Az biztos, hogy a lánnyal nem fogom megszakítani a kapcsolatot, mert 8 éve ismerem, ők meg kb 1 éve vannak együtt. Ez a lány nagyon jó barátom. Nem akarom elveszíteni a barátságát. Nem is neheztel rám emiatt, mert akkor nem ülne be mellém.

Ti mit tennétek, mi a helyes megoldás?


2011. nov. 22. 22:13
 1/5 anonim válasza:
100%
pofozd fel a szarba azt a nagyképű kereszthurkát és értesd meg vele hogy csak barátok vagytok!
2011. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na vajon mit kéne tenned....a barátnője jelenlétében leülsz vele beszélni és megmondod neki,hogy nem gerjedsz a szőkékre,különben is van kit dugnod ,csak baráti szívességből fuvarozod a nőjét.Ennyi.
2011. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne fuvarozd a lányt, mindketten túl fogjátok élni. Legfeljebb vesz magának bérletet, vagy a pasija kárpótolja.
2011. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de egy bunkó barátja van,utálom az ilyet.

Próbálj értelmesen beszélni a sráccal valahogy szerintem ..

(persze,ez nem lenne egyszerű,ha már ekkora f.kalap,hogy egyből szétütlek,amikor semmi jel nem volt,hogy udvarolsz a barátnőjének..csak elviszed)

Bakker,nem ,hogy lepacsizna veled,ha már barátja vagy alapból a csajának..szerintem ez alap lenne,hogy legalább meg akar ismerni..pláne,hogy kb 8 éve ismered.

eszes fiatalember.gratula.


[Amúgy 1ik volt barátom is szét akarta ütni,az egyik LEGJOBB barátomat..mert találkozgattam vele. De istenem,én vagy 8 éve ismerem,osztálytársam ráadásul.Majd pont most mászunk egymásra vagy valami:S barom volt az a fiú is]

2011. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az értelmes válaszokat.

Az a baj, hogy nem lehet a sráccal értelmesen beszélni. Amikor meglátna, biztos egy ütéssel nyitna (nem kerülöm őt, mert egyszer úgyis találkozni fogunk), ha ott van a lány, ha nincs. Ja és igen nekem is van (vagyis lesz) kivel dugnom, mert kb 2 hete megismertem egy aranyos lányt. A srác viszont annyira féltékeny, hogy akármit mond neki a barátnője, akkor is el akar kapni. Akkor ezek szerint elkerülhetetlen lesz a balhé? Nem tudom hogy reagálna a lány erre. Egy barátság fog tönkremenni emiatt? A barátnőm tud erről a lányról, nem is zavarja. Már az elején elmondtam neki mi a helyzet, hogy ne érje váratlanul.

2011. nov. 22. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!