Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyom gáz? (kérdés rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyom gáz? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy gyerek aki még csak 7. es. Én 9. es vagyok. Ez nagyon gáz lenne? Az ilyen pedofil vagy meg ilyen válaszokból nem kérek mert nem vagyok az :)
2011. dec. 3. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értelmezem akk te vagy a lány.

hát figyelj, ezt neked kell tudnod. ha nem érzed kínosnak akk nem gáz :)

2011. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy te egy kicsit kicsi még ehhez az oldalrészleghez? (szerelem, szex) Menj inkább, élvezd még ki a gyermekkorodat, ne punnyadj a gép előtt.
2011. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

19:50. Hagyjuk már.


Nem gáz, bár a barátaid biztos sokat ugratnak, ha fiatalabb a pasid. Valamint egy hetedikes fiú még eléggé nincs felkészülve egy komoly kapcsolatra, ahogy a mi sulinkba járókat elnézem.

2011. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :)
2011. dec. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!