Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakdolgozat témám: Alekosz,...

A szakdolgozat témám: Alekosz, mint jelenség a jog világában! Szerintetek mit írhatnék bele? Ezt az RTL-TV2 cirkuszt mindenképpen bele akarom rakni, de szerintetek még mit írhatok bele?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi köze van egymáshoz Alekosznak meg a jognak?

Az hogy neki is joga van levegőt venni,vagy mégis mi?

2011. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a konzulens rögtön nemet fog mondani a témádra.
2011. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban ezt szántad szakdolitémának,és ezt a konzulens és az esetleges opponens tanár el is fogadták,szerintem alap,hogy felvedd a kapcsolatot valamilyen módon az érintettel,magával Alekosszal,ehhez pedig nem kerülheted meg az RTL Klubot,hiszen gondolom Alekosz még mindig szerződésben állhat velük,hiszen többszáz napig volt benn(ő nyerte ugye annó a Való Világot,meg utána volt a párkeresős show-ja) ...szóval szerintem előbb keresd meg a csatornát,írd le,mit szeretnél(szakdolgozat Alekoszról,ehhez pedig magával az érintettel szeretnél beszélni),ha szerencséd van,pár alkalommal 1-2 óra talán jut neked.
2011. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon remélem, hogy nincs olyan felsőoktatási intézmény ma Magyarországon, ahol elfogadják ezt a szakdolgozati témát... Ha mégis találsz hozzá témavezetőt, remélem az opponensednek legalább kicsit több esze lesz! :S
2011. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
LT- jogra járok....
2011. dec. 8. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha Alekosz, mint médiaszemélyiség érdekelne, akkor a valóságshowban való viselkedéséről kellene írnod, meg többek között felvenni a kapcsolatot a társaival (Anikó, Béci, Olivér stb...) Na de akkor valamilyen kommunkációs szakos lennél, akkor lehetne ez a témád.


De téged mint jogi jelenség érdekel. (gondolom, valamilyen jogi képzésre jársz) Itt két dolog van, egy a VV-s szerződése, valamint az átcsábítása, azaz mit igértek neki. Na de szerintem mindkettőt titkosan kezelik a tévétársaságok. Ebben az esetben párhuzamosságokat lehet keresni, mint pl. Molnár Anikó, akit átcsábított a TV2, vagy Pongó, akit viszont az RTL csábított át.

Na de a titkos szerződések miatt nem hiszem, hogy könnyű dolgod van. A fő kérdés az, hogy a konzulensed mennyire tud segíteni abban, hogy a titkos szerződésekbe betekinthess.

Az 'átigazoláson' kívül milyen más jogi dolog lenne vele kapcsolatban. Mint médiajelenség lehet írni róla, de mint jogi jelenség (szerződésszegés), az nem tudom mennyire lehet érdekes téma. Szerintem a konzelenseddel mindenképpen tanácskozzál róla.

2011. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért a családi kapcsolatokba írtad?Ki az az alekosz??(ne válaszolj,mert nem érdekel hogy ki..

Ha már annyi eszed volt hogy ide írtad akkor kérdez meg anyudat vagy apudat...

2011. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább Kokót javaslom szignifikánsan értelmesebb?
2011. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodom,jó, leírod, mi volt a Való Világban,leírod a társkereső showjának leforgását, de mi lenne a hipotézised? Mert ugye a szakdolgozat attól szakdolgozat, hogy van benne valami új,valami feltételezés, amit az ember vagy megerősít,vagy megcáfol a végén. Mi lenne ez? Ezen gondolkodtál-e már,vagy esetleg csak azt tökélted el, hogy te márpedig Alekról(egyesek szerint Alekinnyóról, Alkeszkoszról) írnál szakdolit, hm?
2011. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!