Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ez a nő, gyakori...

Milyen ez a nő, gyakori jelenség ez, sok ilyen kapcsolat lehet?

Figyelt kérdés

Van egy nőismerősöm. 40es nő. A férje évek óta csalja őt a rendszeresen le is bukik előtte. Már a jegyesség ideje alatt is megcsalta, aztán meg az esküvő napján is. A férfi mindig talál magának, igaz keres is, prostituáltat, társkeresőn levelezik, munkatársnőt is összeszedett már, meg hússzal fiatalabb kiscsajokat. Minden lebukás után fogadkozott, hogy ó nem, többet nem fog előfordulni.Mégis előfordult. A sok megcsalás után, úgy szült neki gyerekeket a nő, hogy tudta milyen. A terhessége alatt is a pasi beleszeretett egy másik nőbe és ahhoz rohangált. Sőt még akkor is eljárt prostihoz. Szóval nem értem. A nő miért tart ki még mindig mellette. Mindig azzal, jön, hogy ó csak a gyerekek miatt, hogy ne sérüljenek. Csak a gyerekeinek él, magára nem ad. A szobájuk rendetlen, a konyha szalad, a nő is elég igénytelen. (Fog, haj..) Magával semmit nem tőrödik. Már rengetegféle lelki eredetű betegsége volt.


Bevallom én ezt az egészet nem értem. Egyrészt csodálom, hogy még ennyi fájdalom után egybenvan és még él, másrészt megvetem, mert nem mer elválni és szenved.

A szexuális élete, amennyit elmondott nekem annyi hogy elzárkózik mindentől, csak hagyományosan csinálják, pedig köztudott, hogy egy férfinak több kell. A sminkre, meg a szép ruhákra is legyint. Hogy az nem neki való.


2011. júl. 21. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az ő baja, hogy ilyen. És ő is tehetne ellene. De ha nem akar...?
2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

"Csak a gyerekeinek él, magára nem ad. A szobájuk rendetlen, a konyha szalad, a nő is elég igénytelen. (Fog, haj..) Magával semmit nem tőrödik."


Valószínű,ilyen volt már a gyerek/ek/ születése előtt is.

Ráadásul önbizalomhiánya is lehet.

2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan nő, aki az elején hitt abban, hogy megváltozik a férje, később meg annyira elveszett az önbecsülése, hogy elhitte, neki nem jár több. Legbelül a poklok poklát éli át. Szívből sajnálom, már nincs ereje lépni.
2011. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Akkor miért csodálkozik, hogy megcsalja a pasija?
2011. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 napietus ***** válasza:
0%
nem is csodálom, hogy csalja a férje, sztem én is csalnám. azért tűri, mert neki nem férj kellett, csak egy tenyészmén, megkapta, lettek gyerekei, van ki eltartsa és kész.
2011. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen viselkedéssel gyakorlatilag a homlokára tetováltatja, hogy "nincs önbecsülésem, kérlek lépjenek át rajtam".
2011. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 12:31-es válaszolóval. Szerintem is a kapcsolatuk elején még abban reménykedett hogy megváltozik később pedig elvesztette az önbecsületét és úgy van vele hogy neki nem jár több. Lehet hogy ennyire szerelmes? A gyerek születése után pedig már nem akarta a gyerekek miatt otthagyni. Inkább beletörődik hogy neki ez az élet van ítélve..

Én inkább sajnálom,segíteni kellene neki.

A helyében le nem feküdnék a férjemmel azután hogy prostitáltal volt,sőt még azután se hogy ennyiszer megcsalt. Ki tudja milyen betegségeket kaphat el még ha védekeznek is...

Én egy megcsalás után rögtön mennék válni,szerintem aki egyszer megteszi az nem változik később se. Eszem ágában se lenne ilyennek gyereket szülni.

Nem tudom hogy lehetne segíteni egy ilyen nőnek,de sajnálom szegényt. Esetleg ha jó barátnők vagytok akkor ülj le vele beszélgetni hogy jobbat érdemel stb. Vagy próbáld meg egy normális férfivel összehozni.

2011. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha ilyen igénytelen, a férje nem csak megcsalni fogja, hanem előbb utóbb el is hagyja. Neki kéne egy kicsit az önsajnálatból kilépnie, és tenni magáért és az otthonáért. Én nem tudom az ilyeneket sajnálni, szedje össze magát és kezdjen új életet.
2011. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez a nő alapból önbizalomhiányos-komplexusos és nagyon gyenge jellem! A férje egy gerinctelen ribanc, de a nőt ez azért nem érdekli, mert a férj eltartja, a gyerekek már ott vannak és így neki jó. Ő nem akar ennél többet...ha akarna is, már rég tehetett volna ellene, eleve az első megcsalásnál lépett kidobta volna a rib+anc faszit, DE NEM TETTE. Ez a nő komplex beteg.
2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja és annyit még, hogy a saját maga elhanyagolása és a környezete elhanyagolása depresszióra is utalhat, sőt. Ennek a nőnek 10 profi pszichológus sem segítene.
2011. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!