Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű fizika érettségire...

Középszintű fizika érettségire fel lehet készülni kb 2 hónap alatt, szinte a nulláról, úgy, hogy kb 85-90%-os legyen az érettségim?

Figyelt kérdés

Jah és úgy hogy rengeteget tanulnék, órákat, de az a baj h közben ott van mellette a matek, angol (nyelvvizsga, érettségi), töri, magyar, és ezekből is kellene sok mindent bepótolnom, bár ezekből nem számít hanyas lesz igazából... Szerintetek?


Második félévben kezdeném el tanulni, mert most emelt bioszt tanulom... Megnéztem egy közép fizika érettségit, nem tűnik nehéznek... Jelentkezzek hogy szeretnék érettségizni? Mivan ha nem megyek el a vizsgára, mert tudom hogy felesleges vagy esetleg 1es lesz? (megjegyzem már van érettségi eredményem informatikából, előrehozott..)


2011. dec. 8. 20:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Igazából a törit átvenni lesz sok idő, mert abból nagyon hülye vagyok sajnos, magyar érettségi szerencsére nem kér valódi tudást, szal azt megoldom valahogy.. matekból meg van sok anyag amit át kellene vennem újra, mert már teljesen elfelejtettem, vagy meg se tanultam.. Angol meg megy igazából, de azért mégis rá kell gyúrnom..
2011. dec. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!