Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Egy 240 oldalas...

Egyetemisták! Egy 240 oldalas könyvet mennyi idővel a vizsga előtt kezdtek el tanulni?

Figyelt kérdés
Töriről van szó.
2011. dec. 9. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha könnyű vizsga, 1 nap, ha tömör definíciók, akkor 2, de ne belőlem indulj ki, mert én vizsga előtti 1-2 nap nem alszok :P
2011. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából "sima" töri, csak az a nehéz benne, hogy minden sorban más évszám és esemény van.
2011. dec. 9. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét alvással :)
2011. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idő van rá. :D
2011. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én év közben szoktam tanulni, így vizsgára már csak fél nap alatt át kell nézni.
2011. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem töri, viszont holnap 11-kor vizsga. Emiatt lassan nekiállok, igaz csak 150 oldal. :D
2011. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ember függő, mindenkinek más megy.

Van haverom, aki ezt akár 1 nappal a vizsga előtt átolvasná 1* és 5ösre tudná, nekem erre 2 hét is kevés lenne.


Viszont más témákban nekem elég akár 1-2 nap egy több száz oldalas könyvhöz.


Azért ajánlott lenne olyan 4-5 nappal előbb legalább kicsit átnézni elkezdeni. (Akkor lehet aludni is...)

2011. dec. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-2 nap, már rutinos vagyok, én vizsga előtti hétvégén mindig elmegyek bulizni, aztán elkezdem utána való nap a tanulást, eddig 4esnél nem lett rosszabb vizsgám.
2011. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!