Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan tankönyveket, amelyekből hatékonyan tudnék készülni az emelt töri érettségire?

Figyelt kérdés
szlovákiai vagyok, de Magyarországon akarok érettségizni
2011. dec. 11. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 19:37-es szerintem erre a sorozatra gondolt:

[link]

A Száray-féle tankönyv a középszintre elég, emeltszintre nem. A Herber-Martos-Moss-Tisza sorozat kicsit többet tud, mint az emeltszint, bizonyos egyetemeken is tanítanak ebből.

2012. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én is ezt mondom rothadjatok csak azért mert pongyolán írok leírhatnám 1792ig ide a történelmet emeltszinten 50 órán át gépeléssel is ha kéne de tudom mi kell a törihez tanítom az iskolámban is pedig 17 éves vagyok , és eddig minden tanítványom elégedett eddig csak5öst írtak felkészítéseimből ami azért nem semmi szerintem , most lehet megint citálni a megfogalmazást most olvastam 130 oldalnyi realizmus 20.30 óta a link meg karbantartás alatt van HERBER MARTOS MOSS TISZA törisorozat , a Magyar Kódex sorozat is 6 részes kúlturtörivel irodalom törivel azt meg szigorlaton kérdezik töriszakon v még ott sem , és akkor ennyi okuljatok Száray mesekönyv középszintre jó pulykás szenvicccseeel
2012. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

és igen öcsi felőlem 200000000 díjat is nyerhetne amíg az én pozitív minősítésem nem kapja meg mit akar okos ember Száray biztos de ez a könyv mesekönyv aki elolvassa megtanulja az nem lesz tompa töriből de akik kicsit érdeklődőek ott már elveszik a források olvasásával ezt egyensúőlyozhatja de aki emelt szinten játszik annak HMMT elolvasása után nem lehetnek gondjai


[link]


ez a link működik is

2012. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!