Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű fizika érettségire...

Középszintű fizika érettségire fel lehet készülni úgy 2 hónap alatt, szinte a nulláról, úgy, hogy kb 85-90%-os legyen az érettségim?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
simán lehetséges, mivel vihetsz be 4jegyű függvénytáblázatot. ha ismered a feladatot gyerekjáték kikeresni a képletet.
2011. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak elmélet is kell hozzá... Az meg vagy 600 oldal.. az a gond hogy nem tudom fizikát milyen gyorsan tanulnám meg :S Na mindegy meglátom még.. Egyébként van érettségi eredményem másból, szal ha ezt bevállalom, hiába lesz 1es akár, akkor se lesz semmi következménye igaz?
2011. dec. 9. 17:45
 3/13 anonim ***** válasza:
nem is 2 hónapod volt rá hanem 3 és fél éved.
2011. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen pontosan tudom, de sosem gondoltam volna hogy továbbtanulok, azt meg főleg nem, hogy fizika kell majd hozzá. Tudom késő bánat.. :D
2011. dec. 9. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:
hát akkor hajrá. az a 600 oldal nem fogja bemagolni magát
2011. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem is azzal van a probléma, hanem hogy mellette még mást is kell tanulnom... de nyugi rajta vagyok, csak arra vagyok kiváncsi hogy érdemes-e megpróbálni vagy időpazarlás+nem lenne-e vmilyen következménye ha 1es lenne?
2011. dec. 9. 19:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos van más tárgy is, amit választhatsz fizika helyett

nem akarlak eltántorítani, de a fizika nem olyan mint a töri vagy az irodalom ezt érteni kell, és csak akkor tudod ilyen gyorsan megtanulni ha érdekel is. Ha érdekelne, akkor eddig is foglalkoztál volna vele. De ez csak az én véleményem.

És miért 2hónap? nem februárban lesz az érettségi :D

2011. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát jobban érdekel, mint a töri vagy a magyar az biztos. Igazából azért nem tanultam mert elvoltam a kis világomban, és most "világosodtam fel", hogy mit szeretnék csinálni, és ehhez a fizika érettségi kell. Nem más. Előtte fel se ötlött bennem hogy tovább szeretnék tanulni, de az sem hogy nem. Nem is tudom ez hogyan történhetett..


a 2 hónap meg azért, mert majd második félévben szeretném elkezdeni tanulni, de mellette még a törire kellene nagyon ráhangolódnom, a matekot is kellene tanulnom + nyelvvizsga is kellene, de leginkább a nyelvvizsga a fontos, bár angolból nem vagyok olyan rossz, de azért rá kell gyúrnom rendesen..

2011. dec. 10. 00:58
 9/13 A kérdező kommentje:
Jah és azért második félévben, mert most a biológiát tanulom, de szívem szerint tanulnám már most, de nem akarok úgy belevágni, hogy előtte a bioszt, és a többi tárgyat sem fejeztem be.
2011. dec. 10. 00:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem :)

Hát ha valamit igazán akarsz akkor azt eléred csak nagyon kell küzdeni érte! szóval hajrá!

A nyelvvizsga miatt valóban nem kell aggódni, csak a típusfeladatokat kell gyakorolni és annyi.

A töri írásbelire nem nagyon kell tanulni, de tényleg nem. Én rengeteget tanultam rá, de felesleges volt, mert forrásokból meg lehet írni az egészet.

Az esszék pedig általában évről évre újra visszajönnek.

Nekem van egy listám az elmúlt évek esszéjeiről, ha gondolod átküldöm. :)

2011. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!