Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumra is most kell...

Magyar izom kérdése:

Kollégiumra is most kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Mikor, és hogy kell jelentkezni a különbözö kollégiumokra, egyáltalán hogy müködik ez a dolog?

Kerestem, többekközött a Pécsi egyetem hónlapján, de nem írt erröl, csak meséltek a különbözö kollégiumokról...


Elöre köszönöm


2011. dec. 12. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát?nem is tudom!
2011. dec. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most akarsz bekerülni?
2011. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, hogy először.
2011. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most febr 15-ig csak a felvételi van. Ha már tudod,hogy hova vettek fel, pl ha felvettek Pécsre. Akkor majd az értesítéssel együtt fogsz kapni kollégiumi jelentkezési lapot. Ez kb júliusban lesz 2012-ben.
2011. dec. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, most jelentkeznék először, gondolom még korai, de nem szeretném lekésni, ráadásúl külföldröl jelentkezek, hogy jó lenne tudni pontosan hogy müködik..
2011. dec. 12. 08:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, szóval ha felvesznek, akkor kapok tölük egy jelentkezésilapot a kollégiumra?
2011. dec. 12. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!