Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 nap múlva vizsga, viszont...

2 nap múlva vizsga, viszont nem tudok az anyagra koncentrálni. Mondanátok valami biztatót?

Figyelt kérdés

Ha a tananyagra/vizsgára gondolok, összeszorul a gyomrom, hányingerem lesz. Nem szeretem ezt a szakot,de már csak fél év van vissza, nem akarom most abbahagyni.

Ráadásul ebből a tárgyból tavaly már buktam, és most sok múlik ezen a vizsgán, amit nehezít, hogy beugrós....Viszont nehezen tudok rá odafigyelni, töménytelen sok anyag, amit a gépről kell tanulnom..


Mondanátok valami pozitív, ösztönző dolgot? A család, barátok nem értik és nem érzik át, hogy miért parázok annyira, és nem sokat "segítenek"..

Előre is köszi, és bocsi,ha kicsit kusza lett!


2011. dec. 12. 13:13
 1/7 bánomisén ***** válasza:
100%

Ha átmész, örökre megszabadulsz ettől a tantárgytól. Szerintem ez elég ösztönző :-)


Ne gondolj a vizsgára, tanulj úgy, mintha csak úgy tanulnál. Nem könnyű, de próbáld meg ne a tét szemszögéből nézni ezt a vizsgát, hanem igyekezz elfelejteni, hogy egyáltalán van tétje.


Egyébként meg már csak fél év van hátra az egész suliból, aztán diplomás leszel. Ezért már érdemes átverekedni magad a legundorítóbb vizsgán is, nem? :-)

2011. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Megpróbálok akor nem a tétjére gondolni...

Nem diplomás leszek még, ez még csak egy OKJ-s szak, de azért jól jönne ennek is a papírja...

2011. dec. 12. 13:55
 3/7 A kérdező kommentje:
*akkor
2011. dec. 12. 13:55
 4/7 bánomisén ***** válasza:
Ez már igazán részletkérdés ahhoz képest, hogy vége lesz a sulinak!! :-))
2011. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz :)
2011. dec. 12. 14:00
 6/7 Katoonene ***** válasza:

A lelki tanács megvolt, részemről még egy:


én körülbelül 2x annyit tudok megtanulni papírlapon. Ha nekiállok valamit tanulni mondjuk kettőkor, 6-ra meghalok, hiába a modern monitorok, jó fényviszony.


Egy papír még mindig nem fáraszt annyira, mint egy monitor. Ha töménytelen sok az anyag, akkor Bp-n szerintem 1000 darab felett már lehet 5 Forintért is nyomtatni.

2011. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Papírról én is könnyebben tanulok, de sajnos nem pesti vagyok...Itt pedig a környéken a legolcsóbb hely, amiről tudok, ott 9 Ft/oldal... :(

2011. dec. 14. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!