Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon tanácstalan vagyok....

Nagyon tanácstalan vagyok. Leginkább a belsőépítészet érdekel de tele vagyok kételyekkel és n+1 féle járható út van.11edikes vagyok de már lassan szeretném eldönteni, hogy milyen egyetemre menjek. Vélemények? Több lent. L17

Figyelt kérdés

Szüleim a jogot ajánlják, de attól kreatívabbnak érzem magam, minthogy majd miután elvégeztem közjegyző legyek vagy ilyenek (tudom hogy az egy nőnek nagyon jó)

De. Már kb 1 éve szemezek a belsőépítészettel vagy műépítészettel, de igazából bármi szóbajöhet ami design-al kapcsolatos. Szeretek rajzolni, tele vagyok ötletekkel, ékszereket készítek meg ilyenek... De néha elbizonytalanodok, mi van ha nem jön össze minden úgy ahogy elképzeltem? A rajzkézségem még bőven javításra szorul, ezért ha emellett döntenék akkor sürgősen el kellene kezdjek járni egy tanárhoz, mert az ilyen egyetemekre kell portfólió.

Azonban, szeretnék külföldön tanulni belsőépítészetet, de 19 évesen egy kicsit majd még fiatal leszek ahhoz, hogy ott tanuljak, távol a szüleimtől. Szóval 1-2-3 évet szeretnék kitölteni valami mással... Ami ugyanúgy hasznomra válhat. Pl. kommunikáció... esetleg marketing? A nyelvekkel nincs baj.


Bocsi hogy ilyen hosszú lett de tényleg tanácstalan vagyok.


2011. dec. 14. 22:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Az fontos, hogy bármit amit választok nagyon sikeres akarok lenni benne. Mind az egyetemen mind az életben...
2011. dec. 14. 22:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha belsőépítészet, akkor én abszolút tudom ajánlani a BKF-et: [link]

Ők amúgy mindig szoktak meghirdetni felvételi előkészítőt is a felvételikhez kapcsolódóan: [link]

De ha a kommunikáció, vagy marketing érdekel, azt is tanulhatsz náluk, úgyhogy szerintem érdemes lenne elmenned oda nyílt napra: [link]

2011. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!