Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátnőm le akar beszélni a...

A barátnőm le akar beszélni a combközépig érő rövidgatyám viseléséről. Hogy győzzem meg arról, hogy én csakis ebben akarok lenni?

Figyelt kérdés
Azt mondja, oszlopcombú fiúknak nem áll jól a rövid short. Szerintem meg igen, mert a férfias comb nem szégyellni- és takargatnivaló.
2011. aug. 6. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Neked a barátnőd szabja meg hogy mit vehetsz fel meg mit nem ??? Elég gáz! :S
2011. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
mi az,hogy meg kell győzni? azt hordasz amit akarsz. nehogy már ő döntsön.
2011. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úristen! Hidd el jól teszi! Tudja mit beszél! Nagyon búzás!

K*vára nem férfias:)

Fogadd meg a tanácsát, csak jót akar neked.

2011. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

lány létemre nem veszek fel térd fölé érő farmergatyáat:)

szerintem a lányokon nagyon kurrvásan áll.. fiun még sosem láttam.. de ha a lányokon kurrvás akkor a fiukon csak roszabb lehet. adom a barátnőd véleményét

2011. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
34%
Aki azt mondja, hogy a rövid gatya k.rvás a lányokon, az csak féltékeny a nála szebb csajokra és/vagy zavarja, hogy neki nincs elég jó lába ahhoz, hogy fel tudjon venni egy rövidgatyát. Kérdésedre válaszolva: nehogy már a csajod mondja meg mit vegyél fel!
2011. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!