Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vagy diák és nincs...

Ha nem vagy diák és nincs munkatapasztalatod mivel most érettségiztél akkor cseszd meg magad?

Figyelt kérdés
Minden tanfolyam fizetős aztán, ha valakinek nincs rá pénze? Esetleg csak szeretne dolgozni.. igen vannak betanított munkák is, de nem Pécsen. Mit lehet tenni? Zsákutca az egész.
2011. dec. 16. 03:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megcsesztem magam. Elmentem építkezésre segédmunkásnak. Nettó 100 fix bér, mellette levelezőn tanulok.
2011. dec. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért nem mész OKJ-re? az első, ha nem töltötted még be a 22. életéved, ingyenes. emellett dolgozhatsz is.
2011. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetőséged van felsőfukú szakképzésre is jelentkezni.nem olyan nehéz,főleg ha érdekel a szakma.
2011. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is most érettségiztem, hasonló helyzetben vagyok. Igaz, elkezdtem egy tanfolyamot de abbahagytam mer nem illett hozzám. Így van diákom, valamit dolgozni is tudok, meg járulékok szempontjából se olyan vészes a helyzet. Mivel teis fiatal vagy neked is azt tudom ajánlani hogy 1-2 éves tanfolyamot végezz el, tanulj nyelvet és pattanj meg. Ha nem teszed ezek a problémák életed végéig elfognak kisérni jó eséllyel :/ Sok sikert azért :)
2011. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!