Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemistak! Mennyi az...

Egyetemistak! Mennyi az atlagotok? Hanyadikosok vagytok, es milyen suliba jartok, milyen szakra?

Figyelt kérdés
Csak erdekel, hogy az evfolyamomhoz es magamhoz kepest, hogy allnak masok. Kell a viszonyitas. :)
2011. dec. 19. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég butaság ebből kiindulni. Nyilván az fog választ írni erre a kérdése, aki elégedett az átlagával, tehát feltehetőleg olyanok, akiknek jó a tanulmányi eredményük.

Nézd meg inkább az ösztöndíjakat. Nálunk meg lehet nézni, hogy mekkora összeget hány ember kap, és ki lehet belőle azt is számolni, hogy hanyadik vagy az évfolyamon...

2011. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minden a legjobb: jog
2011. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2,9 nem vagyok elégedett vele...BME-matametika

most kezdtem

2012. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!