Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti végigtanulját...

Egyetemisták! Ti végigtanuljátok a karácsonyt? Vagy ilyenkor nem foglalkoztok vele?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 12:38
 1/5 zsomkovacs válasza:
Szerintem egyénfüggő. Nekem volt akkora szerencsém, hogy összesen két vizsgám van a félévben. Egyiket már letettem, másik majd januárban lesz. Tehát újévig ráérek. (jó, a két ünnep közt majd tanulok is :-P)
2011. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a tantárgyaim fele gyakorlati jegyes, így 4 tárgyból az utolsó hétig jegyet kellett szerezni, ez meg is lett

további 1-ből lett megajánlott jegyem, 2 vizsgát meg megcsináltam kedden

lesz még 1

Nem, nem tanulom végig a karácsonyt. :) (de örülök, hogy kis "k"-val írtad, a sok hülye leírja naggyal)

2011. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó nektek! Nekem olyan bűntudatom van, annyit kéne tanulni, de csak olvasgatok. (Persze nem az anyagot)
2011. dec. 24. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen szakon vagy?
2011. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, a karácsony tabu, esetleg majd a két ünnep között előveszek egy kis tanulnivalót, de nem túl valószínű, inkább majd 2012-ben. Amúgy csak 4 vizsgám van, abból már 2 megvan, szóval így könnyű. De ha mind a 4 januárban lenne, arra sem lenne lehetetlen felkészülni a karácsonyi tanulás kihagyásával. Azért ha több vizsgád van, akkor mindenképp érdemes már ilyenkor is tanulni.
2011. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!