Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyit foglalkoztok...

Ti mennyit foglalkoztok naponta 3 éves gyereketekkel? Minden nap leültök vele rajzolni, gyurmázni, építőkockázni? Mennyi az ideális idő egy nap a foglalkozásokra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
igen minden nap.olvasni rajzolni,építeni,autózni,bújócskázni,nyomdázni mikor mit akar.összességében 1 nap ami csak így az övé olyan 3 óra.de amúgy egész nap csevegünk,dolgozunk,sétálunk,fogocskázunk.időnként játszik egyedül szépen,ezek az órák az enyémek.
2011. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Csak vele sajnos nincs lehetőségem. 10 hónapos kishuga van, együtt játszunk egész nap.

Kb 2 óra, amit főzéssel, takarítással, egyébbel töltök, ilyenkor egyedül eljátszik vagy a hugával játszanak együtt ekkor is vagy ilyenkor mesét néz.

épp 3 éves.

2011. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még kisebbek a gyerekeim, de én is úgy gondolom, hogy ha nem jár bölcsibe vagy oviba, ahol egész nap ilyesmikkel foglalkoznak, hanem otthon van veled, akkor igen, minden nap több órát (min. 3-4 óra, amiben nincs benne étkezés, alvásidő) kell és szülkséges játszani, foglalkozni vele.
2011. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel már ovis, én pedig dolgozom, így a minden nap az túlzás. Hétvégén már inkább, bár nem igényli annyira, hogy csak vele foglalkozzak, hasonló korú testvérei vannak, nem csoda, hogy inkább együtt játszanak. De hétvégente mindenkire szánok időt.
2011. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden nap leülök játszani a 3 évesemmel, de nem csak vele, van egy kishúga is (14 hós).

Gyurmázunk, rajzolunk, festünk, kirakózunk, babázunk. Sokat játszom vele, mert szeretem ezeket csinálni. Persze nem egész nap vele foglalkozom, házimunkát reggel gyorsan meg szoktam csinálni, utána én már szinte csak velük vagyok.

2011. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél éves a kisfiam és igen, minden nap játszunk vele. Óvodás, de így is naponta 1 óra az övé. Néha megosztjuk ezt apával, néha hárman játszunk. Persze eljátszik egyedül is, de a közösen eltöltött idő pótolhatatlan.
2011. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!