Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miben különbözik a csecsemő...

Miben különbözik a csecsemő és kisgyermeknevelői szak egyetemen és OKJ-n?

Figyelt kérdés

azon kívül hogy az egyik 3, a másik 2 éves, és az egyikért diploma jár.

Erre a szakra akarok menni mindenféleképpen, de kíváncsi vagyok.

Ha egyetemre felvesznek, kötelező oda mennem, vagy elmehetek okj-re is?


2011. dec. 26. 19:34
 1/8 anonim válasza:

szerintem nem kötelező elmenned egyetemre, attól, hogy fölvettek. Okj-re meg szinte bárki mehet, akinek érettségije van. Engem is érdekel ez a szak. Vagyis engem a kisgyermekgondozó-nevelő szak. Emeletszintű végzettséget ad és 7 hónapos. De láttam, hogy valahol 10-12 hónapos is van. Nem értem, hogy mitől függ, hogy egyik másik suliban totál más az az idő ami alatt el lehet végezni. Vagy mitől függhet ez?


Cic

2011. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva fogalmam sincs mitől függ, lehet csak a sulitól. Minél rövidebb, annál tömörebb a tananyag. ELTE-n az OKJ-ja ennek 2 év. A kettő között nem sok különbség van szerintem.

Köszi a választ!:)

2011. dec. 28. 09:52
 3/8 Norka22 válasza:
Sziasztok!!! jelentkezzetek Soproni Nyugat Magyarországi Egyetem Benedek Elek Pedagógiai karán lévő Csecsemő és gyermeknevelő Gondozó szakra ami Felsőfokú Szakképzés ESTI TAGOZATON? 2 éves. Tavaly (2011 szeptemberében) sajnos nem indult mert nem jött össze a minimum 10 fő, de idén még össze jöhet! 2012 FEBRUÁR 15. -é ig kell jelentkezni!! én jelentkezek,szeretnék ide menni! Jöttök ti is???
2012. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem az a suli borzasztóan messze van, esélytelen számomra. Épp az ország másik végén lakom.
2012. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Norka22 válasza:
:(
2012. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem is messze van, és okj-s képzés itt is van, szóval azért mért mennék olyan messzire..
2012. jan. 11. 18:57
 7/8 Norka22 válasza:
na hát ha van arra akkor persze hogy nem kell! te hol merre felé vagy? Melyik egyetem-en van?
2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én az ELTE-re akarok menni :) szóval itt élek Budapest környékén. :D
2012. jan. 12. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!