Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol vállalhatnék (diák)...

Hol vállalhatnék (diák) munkát, ha kiiratkoztam az egyetemről?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehol. Ha nem vagy diák, nem kaphatsz diákmunkát...
2011. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem muszáj diákmunka.
2011. dec. 27. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Bemész mindenhova és leadod az önéletrajzod. Bnőm így csinálta, tényleg mindenhova bevitte (nem feltétlenül volt kinn a Help wanted tábla). Most a Media Marktnál dolgozik. Vagy pedig vállalj korrepetálást , érettségi-nyelvvizsga felkészítést vmiből :) (én pl angolt tanítok).
2011. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A media marktnál mit?
2011. dec. 27. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincsen, pedig mondta. Valami ilyesmi volt a lényege, hogy segített a vásárlóknak, mondjuk ha TV-t akartak venni, de konkrétan csak 1 cég termékét "reklámozta"
2011. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tecoba pénztárosnak.
2011. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sehol, mert diákmunkához kell egy papír amit csak a Tanulmányi osztályon adnak hogy te tényleg az adott főiskola egyetem diákja vagy.


Tesco médiamark...nagy jövő...érdemes volt kiiratkozni

2011. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző: a legtöbb diplomával is kb. ugyanitt tartana.
2012. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiiratkoztam, mivel nem láttam értelmét. Ha végigcsinálom, akkor sem lett volna munkám, meg mivel nem is érdekelt, csak csúszásokkal végeztem volna el, nem akarom húzni az időt. Természetesen nem ilyen helyeken akarok dolgozni életem végéig, csak ideiglenesen. Köszi a válaszokat.
2012. jan. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!