Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tönkre tesz az egyetem, hogy...

Tönkre tesz az egyetem, hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

21 éves leszek, az SZTE-ÁJTK-ra járok nemzetközi tanulmányok szakra . Teljesen kikészít az egyetem, amikor idejöttem imádtam az egészet, nagyon sokat tanultam, hogy bejussak most meg utálom és úgy érzem irreális , hogy itt vagyok . 3. éves vagyok, és egyszerűen elvesztettem a motivációm, nem is tudom minek vagyok itt és hogy fordultam át abból, hogy imádom a sulit az utálom a sulit érzésbe . Kilátástalannak látom a helyzetet és már a szakváltáson vagy a levelező tagozaton gondolkodom. Ti mit csinálnátok ? Az a baj, hogy olyan szinten vagyok már ideges , hogy tanulni sem tudok, egyfolytában sírógörcseim vannak...

Tudnátok valamilyen tippet adni, hogy mit tegyek ?

(Ha számít, lány vagyok ) .

Köszönöm .


2012. jan. 1. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak vizsaidőszaki standardállapot, már hozzászokhattál volna :P Ez csak a stressz, fura dolgokat tud művelni az emberrel. Én is épp az undor állapotban vagyok, holnapután vizsgázok (mérnökinfó/2, szintén lány) :P
2012. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez rám is mindig rámjön a nehezebb időszakokban:)
2012. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bírsz tanulni, akkor ne tanulj! Menj el ide- oda és szellőztesd kia fejed! Később jobban fog menni, ha kipihented magad!
2012. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

néha nekem is elmegy a kedvem a dologtól. akkor pár hétre leszarom, aztán utána ismét jobb lesz. vagy leadok pár tárgyat és áttolom őket későbbi félévre.

másodéves kémia szakos vagyok és fiú :-P

2012. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj! Ne félj! Mindjárt vége a vizsgaidőszaknak.
2012. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!