Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne mentálisan...

Hogyan lehetne mentálisan feltöltődni? Egyetem

Figyelt kérdés

Jogot tanulok. Még van hátra pár fontos vizsgám, de mentálisan már teljesen lefáradtam, alig tudok már készülni.


Hogyan lehetne mentálisan feltöltődni?


köszönöm 119/f


2011. dec. 30. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

119 évesen nem csodálom, hogy nem vagy mentálisan feltöltődve ;))) :D


Egyébként mondanám, hogy olvass egy jó könyvet, de tanuláskor úgyis azt olvasol.


Járj el sétálni, futni, egyél egészséges ételeket, sok gyümölcsöt-zöldséget, legyél minél többet a szabad levegőn, próbálj olyan szabadidős programokat végezni, ahol nem kell az agykerekeidet forgatni.

2011. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocs, 19
2011. dec. 30. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv sorstárs, magam is jogot tanulok :)


Ráadásul vezetem a háztartást, és van 1 gyerekem is. Amikor néha le tudok ülni tanulni, 10 perc után alig váro, hogy sírjon a gyerek, és legyen "kifogásom" otthagyni a tanulni valót.


Engem nagyon feltölt a házimunka ilyen szempontból, a vásárlás, és a séta. Próbáld ki ;)

2011. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!