Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki a jobb CAD/CAM-es? Egy...

Ki a jobb CAD/CAM-es? Egy CAD-CAM informatikus vagy egy gépészmérnök?

Figyelt kérdés

2012. jan. 4. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a gépészmérnök.
2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A CAD/CAM nem más, mint az egykor papíron történő mérnöki tervezés számítógépes változata. Tehát a CAD/CAM egy eszköz a tervezéshez, úgy, mint egy könyvelőnek valamilyen könyvelő program. Ebből kifolyólag egy informatikus nem tud mit kezdeni a tervezőprogramokkal, mivel nem mérnök.
2012. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez a CAD-CAM informatikus ilyen jól hangzó, de semmi értelme képzés.... Neve hallatán azt hittem, hogy magasabb szinten van tervezésben, mint egy mérnök, mert csak ezt tanulja, azt tudom, hogy ez egy emelt szintű OKJ csak és nem hasonlítható össze egy mérnökkel, vagy egy mérnökasszisztensel sem....
2012. jan. 21. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!