Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanultok, ha kevés...

Hogyan tanultok, ha kevés időtök marad egy vizsgára?

Figyelt kérdés

16 nap múlva vizsgázom.50 tétel.

Mit tanácsoltok, hogy készüljek fel?Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?Minden témakörhöz tanultok valamit?

Mit lehet tenni ilyenkor?


2012. jan. 4. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de 16 nap nem kevés idő. Az napi 3-4 tétel megtanulását jelenti, és ha hosszú és nehéz anyagot tartalmazó tételek is, akkor sem olyan vészes azért.

A kevés idő az, mikor én holnap délben vizsgázom, és érdemben ma tudtam elkezdeni készülni.

2012. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg csak 40 tételt a maradék 10 et meg igyekezd ne kihúzni! ;) A jó vizsgához szerencse is kell/
2012. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nálad hány oldal egy tétel, de 16 nap még akkor sem kevés rá, ha 10 oldalas egy tétel....

Beosztom és megtanulom. Ez a taktika:DD

2012. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

16 nap az soknak számít :).

Én az elejét nyomnám meg és minden tételen átmennék, hogy legyen fogalmam mindegyikről. Ezek után lehet részletesebben, vagy kiegészítgetni, hozzáolvasgatni.. ilyesmi.

2012. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az adott tételeket csoportosítani (pl nekem voltak olyanok, ami 1, 5, 12 tétel mind szinte ugyanarról szóltak) azokat egybe tanuld. próbáld meg beosztani az időt. Ha nem is értél a végére a tételnek, hagyd abba, fogj neki egy másiknak! szerintem jobb, ha 50 tételből minimum 2-re tudod az anyagot, mintha "próbálnád" nem kihúzni a meg nem tanultakat!
2012. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!