Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyiért adhatnék magánórákat...

Mennyiért adhatnék magánórákat nyelvből ha még márciusban lesz nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Elég jó vagyok nyelvből,de még most értem odáig,h nyelvvizsgát csináljak,viszont plusz pénznek szeretnék órákat adni,van gyakorlatom is nyelvből,1 évig folyamatosan angolul beszéltem külföldiekkel.800-1000 ft sok lenne egy óráért(60 perc) nyelvvizsga nélkül?
2012. jan. 9. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1000 Ft-ot nyugodtan elkérhetsz. Diplomás nyelvtanárok általában 2500-3000 Ft-ért tanítanak. Mondjuk nyelvvizsga-felkészítést ne vállalj, amíg te sem nyelvvizsgáztál! :)
2012. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nyelvvizsga felkészítést nem is akarok,olyan 4. osztálytól 10ig vállalnám,azt az anyagot biztosra tudom,a többit is tudom,de azt nem merném vállalni,h tanítsam :)

köszönöm a választ :)

2012. jan. 9. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én pár hónappal ezelőtt kezdtem tanítani, de már eleve úgy hirdettem meg magam, hogy felsőfokú nyelvvizsgával. A valóságban meg csak decemberben voltam vizsgázni és ma derült ki, hogy sikerült is az egész elsőre :) én 1000 Ft-ot kérek 60 percért.


Azért hirdettem meg így magam, mert - legyünk őszinték - a népnek inkább a papír kell, hiába mondtam volna, hogy tudásom van, ha nincs papírom róla. Bár félreértés ne essék, nem szeretnélek hazugságra buzdítani!

2012. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehet,h igazad van,majd megpróbálom,ha rákérdeznek akkor megmondom,h még nem küldték el(vagyis nem érkezett meg),aztán majd látjuk :D
2012. jan. 9. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is nyitottam egy magán klinikát, de nem mondhatom, hogy nem is vagyok orvos... így, mindig azt hazudom, még nem kaptam meg az orvosi diplomámat, meg a professzori kinevezésemet, Persze, attól még nyugodtan tessék felfeküdni a műtőasztalra!!!
2013. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Drága Juanito, pedig jobban tennéd, ha nem tanítanál!!!
2014. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!