Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha ált. Suliban nem...

Hogyha ált. Suliban nem voltam éppen népszerű, elképzelhető, hogy gimiben legalább normálisan elfogadjanak?

Figyelt kérdés

gimitől mindent megtennék, hogy legalább befogadjanak.

De érdekelne, hogy azok akik a suli legnépszerűbb tagjai azok, mit csinálnak másképp mint a többiek?

mivel többek másoknál?


2012. jan. 9. 19:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Gyorsan létesitettem rengeteg kapcsolatot, adtam a jó arcot, mindenhez hozzá tudtam szolni, a tanárokkal kicsit szemtelen voltam, 2 hónapig.. aztán stilust váltottam, de a többiek ugyanúgy "felnéztek" rám, és nem kellett attól félnem hogy nem találok beszélőpartner, nem lesz padtársam, vagy nem lesz aki kaját adjon.
2012. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút elképzelhető.Új közösség,új emberek,akiknek még nyilván nem ismernek téged.Általánosban én sem voltam valami népszerű,de meg kell hogy mondjam,tehettem is róla.Szerintem a népszerűség relatív fogalom,ha átlépsz egy ˝menőségi˝ határt,megintcsak elkezdenek hullani mellőled az emberek (irigyek,féltékenyek,ilyesmi).Én elég drasztikusan megváltoztam,régen nagyon félénk voltam,most kezdeményező típus vagyok,nem törődöm folyton azzal,ki mit gondol rólam.Több időt fordítok a külsőmre és az emberi kapcsolataimra,mint régebben.Szerintem nem kell görcsösen arra hajtani,hogy menőbb legyél,add azt az énedet,ami a leginkább Te vagy,és akkor jön magától minden.Az is fontos,hogy ne fordíts hátat a régi barátaidnak,elveidnek.A megjátszós,rosszindulatú,undok embereket se szeretik a többiek.
2012. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem voltam népszerű egyáltalán általános suliban. Mindent megtettek, hogy kritizáljanak és nem csak az osztálytársaim, hanem az iskola többi tagja is. Középsuliban nagyon sokat változtam persze nem rögtön egy nyár alatt, hanem folyamatosan évről-évre. 9.-ben egyáltalán nem voltam népszerű, 10. első felében sem de utána volt valami, ami motiváljon, pontosabban valaki, egy fiú akibe szerelmes lettem és én akartam lenni a legszebb és a legjobb. Elkezdtem külsőleg is változni és akárki akármit mond igenis sokat számít a külső. Fontos, hogy beszélgess mindenkivel, vagy legalább 1-2 szót mondj nekik persze olyannal ezt azért nem nagyon tudod megcsinálni aki hozzád se szólt eddig. Nem tudom hogy most mész-e majd gimibe vagy már az vagy de ha most mész akkor az jó, mert új környezet. Ha jól sejtem önbizalomhiányos és szerény vagy mint én voltam, ezt le lehet küzdeni de ebben csak magadra számíthatsz. Legyél vicces, érdekes, magabiztos, legyen egy jó kisugárzásod, ne azt mutasd hogy úristen én nagyon népszerű akarok lenni, csak legyél normális. Én így 12. végére elmondhatom, hogy egy félénk, megszólalni is alig merő csajból (magamból) csináltam egy magabiztos, megfelelő önbizalmú lányt. 40 fős osztályom van és mindenkivel szoktam beszélni. Nem én vagyok a legnéépszerűbb de mindenki elfogad és ez nagyon fontos. Sokkal jobb a viszonyom a mostani osztályommal, mint az általános sulissal.

18/L

2012. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok: Azzal, hogy azt írtam, hogy engem egy pasi motivált arra utaltam, hogy te is keress valami motivációt. De neked szerintem már megvan, mégpedig az, hogy veled is úgy bánjanak mint a többiekkel, befogadjanak. És tényeg tegyél is érte, ne csak akard.
2012. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!