Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most nem fizetek be semmit...

Ha most nem fizetek be semmit de később kiderül hogy mégis kellett volna akkor érvénytelen a jelentkezés vagy be lehet utólag is fizetni?

Figyelt kérdés

Ha most nem fizetek be semmit de később kiderül hogy mégis kellett volna akkor érvénytelen a jelentkezés vagy be lehet utólag is fizetni?


Idén szeptemberben akarok felvételizni, ezért újból lerakom az érettségit. Különböző okok miatt (amire most nem térnék ki) nem tudom hogy most ingyenese nekem vagy nem az érettségi.


2012. jan. 10. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már érettségiztél, akkor tuti fizetned kell az újabbért.

Egyébként meg a jelentkezésnél úgyis megmondják, hogy kell-e fizetned és mennyit.

2012. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ebben változott-e valami tavaly óta, de akkor az volt, hogy ha van tanulói jogviszonyod (nappali képzéssel meg diákigazolványt adó okj-val biztosan működik a dolog, levelezőt nem tudom), akkor ingyen volt, ha viszont nem vagy éppen diák, akkor fizetned kell, de ezt biztos megmondják a jelentkezésnél. És én csak 1 emeltet ismételtem.
2012. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát pont ez a gond hogy rohadtul nem fogják megmondani a jelentkezésnél. Tavaly is jól átvertek. Fizettem azt nem is kellett volna. Az a lényeg hogy én már tavaly tettem egy ismétlő ill. két szintemelőt, de volt egy bicikli balesetem ezért nem tudtam elmenni. Küldtem nekik erről orvosi igazolást is.
2012. jan. 12. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!