Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb? és...

Szerintetek melyik a jobb? és mi lehet így belőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

nagy döntés előtt állok,ezért a segítségeteket kérem.

felvételi mindjárt itt van és nem tudom hogy mit tegyek..

melyik éri meg jobban? egy egészségügyi iskola vagy egy közgazdasági? ha közgazdaságra megyek akkor mi lehet belőlem??? és melyikk a jobb szak? a közgazdasági szakma csoport ami két tan nyelvű vagy ügyviteli?? ha ügyvitelire megyek akkor mi lehet belőlem? és ha közgazdaságra ?? ez a két iskola vonz nagyon.. a mai világban úgy kell gondolkodni hogy pénzes melót találjak.. köszönöm a segítségeteket:)


2012. jan. 11. 11:22
 1/4 anonim válasza:
A gazdaság omlik össze, de beteg emberek mindig lesznek. Én az eü-t választanám aztán irány külföld. Így még meg is tudsz majd élni belőle.....
2012. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelen esetben a közgazdaságit és is törölném,mert telített a piac velük..Én is inkább az EÜ.választanám,és azon belül választanék egy jó szakot.Mondjuk szülésnő,vagy laboros,vagy antropológus vagy biológus..
2012. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem számít, hogy neked mihez van affinitásod?

Mert lehet, hogy jól fogsz keresni, de ha utálni fogod, akkor szar életed lesz. Töltsd ki ezeket, segíteni fog a választásban, cukorka. Eredményre kíváncsi vagyok (hogy melyik passzol hozzád).

[link]

[link]

2012. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is gondoltam hogy inkább egészségügy,elsőnek egészségügyet jelölöm másodiknak a közgazdaságit. de az ügyvitel az mit jelent mégis??
2012. jan. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!