Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készültetek a matek...

Hogyan készültetek a matek érettségire?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy, amennyit órán annyit :)
2012. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bensdorp ***** válasza:
59%
Én végigolvastam a gimis füzeteimet, megpróbáltam megoldani minden feladattípust, amit vettünk. Megoldottam a régebbi érettségi feladatsorokat is.
2012. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy-két korábbi érettségi feladatsor megoldása + órákon való aktív részvétel, főleg az ismétlések során.
2012. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az órákon kívül meg 1-2 korábbi érettségi megcsinálásán kívül sehogy... nem egy nagy dolog, mindig közepes voltam matekból és 4-est írtam közép szinten.
2012. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a korábbi érettségi példasorok megoldása a leghatékonyabb, de ezt a tanárnak kellene rendszeresítenie a 2. félévben.
2012. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel én megbuktam elsőben év végén, utána másodikban és harmadikban 2-es voltam; eljártam szépen magántanárhoz, aki egyébként tanított is valamelyik iskolában. Ott feltornáztuk a jegyeimet, félévkor 5-ös, év végén 4-es voltam. Az érettségim meg 74%-os lett. Mindenki a csodámra járt és meg voltak lepődve :) Pedig csak foglalkozni kellett velem.
2012. jan. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!