Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket mikkel szívatnak...

Titeket mikkel szívatnak egyetemen?

Figyelt kérdés

Nálunk előttem egy csajt elküldött 1 essel a tanár, mondván ez egy erős 4 es volt, de látja h tudja 5 ösre és elküldte karóval h majd visszajön és elmondja 5 re.


volt ez B vizsgán. És mennyire ciki csúszni évet?


2012. jan. 16. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a római jog örök klasszikus, ha előről hátulról tudja az illető a róma könyvet, akkor sem biztos hogy sikerül a vizsgája, és az első alkalommal ha rómából megy vki vizsgázni, tuti bukás, attól függetlenül hogy tudja-e vagy nem, mert a tanár kijelentette hogy egyszer minimum mindenkit megbuktat :) aztán nagy jelentőséget tulajdonítanak a 2 kredites tölteléktárgyaknak, vagy nem adnak belőle jó jegyzetet vagy tételsort, és vizsgán olyanokat kérdeznek amiről szó nem volt, vagy a két kreditért felkérdeznek szóbelin 3 tételt is akár az egy tétel helyett.... hát vannak ilyenek.
2012. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Első: Melyik egyetem?


Ilyen amúgy nálunk is volt, hogy "hááát, megadhatnám a kettest, de látom, hogy megy ez jobban is, jöjjön vissza még egyszer".


De szerintem az ennél durvább sztorik nagy része urban legend. Ciki azt mondani, hogy "hülye voltam/hülyeséget mondtam/nem tudtam semmit és megbuktam". Sokkal kevésbé érzi gáznak az ember, ha előadja, hogy a tanár mekkora szemét volt.

2012. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk közgázon van hasonló több tantárgyból... . Leadják az anyagot, viszont direkt olyanokat kérdeznek ami csak a 300 oldalas könyvben van benne egy kis mellékinformációként, ami az előadásokon el sem hangzottak.
2012. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
A mellékinfókra szerintem mindenhol rámennek. És nem csak egyetemen. A tárgyak lényegi részét ki lehet következtetni, ki lehet puskázni. Az apróbetűs széljegyzetet meg csak az tudja, aki órákat görnyedt a könyv felett.
2012. jan. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keddi vizsgámon szépen elmondtam a két tételt, szinte úgy, ahogy előadáson elhangzott. Tanár:

,,Látszik, hogy borzasztóan sokat tanult...de sajnos csak hármast tudok adni."

Hogy miért, azt nem indokolta meg.

2012. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!