Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebbe lehet valami vizsgakon?

Ebbe lehet valami vizsgakon?

Figyelt kérdés
Lehet abba valami, hogy ha egy tetelrere nagyon koncentralsz, hogy azt szeretned huzni (pl. majd erettsegin vagy bhol) akkor azt huzod? Amit nem szeretnel meg eszedbe se jut?? Vagy ez csak egy hulyeseg, es az a veletlenen mulik, na meg oersze a szerencsen, hogy jot, illetve rosszat huzol? Tapasztalatok??
2012. jan. 18. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Három év tapasztalatai alapján koncentrálhatsz bármire, akkor sem lesz a statisztikai esélynél nagyobb az esélyed egy adott tétel kihúzására.
2012. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En itt most csak arra lennek kivancsi, hogy akik eddig erettsegiztek, vizsgaztak..olyan tetelt huztak, amit szerettek volna vagy amitol feltek, hogy kihuzzak.
2012. jan. 18. 01:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tanultál valószínűségszámítást? Pont annyi az esélyed a kedvenc tételed kihúzására, mint az összes többire.

Érettségin pl. mindenből jó tételt húztam. De volt már olyan vizsgám, ahol a legeslegszarabbakat.

2012. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De tanultam. De te meg nem érted a kérdésem úgy látom. Nem azt kérdeztem, hogy mennyi az esély, hanem hogy ez beszokott-e jönni, hogy általában inkább olyan tételeket húz ki az ember, aminek jobban örül, mint amit nem szeretne. Tudom hogy gyakorlatilag lehetetlen a valószínűsége. De vkikkel tuti előfordult. És erre lennék kíváncsi.
2012. jan. 18. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!