Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ti iskolátokban hogyan...

A ti iskolátokban hogyan fegyelmeznek a tanárok?

Figyelt kérdés
Ordibálnak, dolgozatot íratnak, esetleg felpofozzák az illetőt?
2012. jan. 19. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
pofoznak
2012. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Én már ezer éve jártam suliba, de nálunk volt minden, pl egyest ki lehetett váltani pofonnal...


Volt dolgozat is, de volt egy tanárom, az megcsinálta, h a gyereket beküldte az asztal alá, és megrugdosta...


Ordibálás ritka volt, inkább lelki hadviselés, hülye maradsz fiam és társai.

2012. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

1. féle tanár: figyelmen kívül hagyja /mivel igénylik a nagyobb szájú emberek a figyelmet pár hét után már úgy mentek oda hozzá hogy figyeljen rájuk/ tehát nem megy oda megnézni hogy hogy halad nem segít neki, semmmi

2. féle tanár: ordít /de azok olyanok hogy ha fenn vagyunk a 3.on és akkor a földszinten hallják hogy valamit csináltunk/

3. féle tanár: nem kell nevelnie mert letudja kötni a figyelmünket

4. féle tanár: nem tud vele mit csinálni mert erre nem elég a 2 diplomája...

2012. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk doga, magatartás 1-es, órai munka, szaktanári... 'fokozatok' vannak, de csak azért vagyunk néha rosszak, hogy idegeskedjenek a tanárok, ugyanis annyia sok hülyeséet ordibálak, hogy fáj, és őszintén éhányat nem szeretünk, és egyet, meg az egész osztály együttesen gyűlöl, szaktanárként jó, de osztályfőnöknek siralmas...
2012. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

"4. féle tanár: nem tud vele mit csinálni mert erre nem elég a 2 diplomája..." Ehhez annyit, hogy a tanári szakma nem szakma, hanem hivatás, és ehhez nem diploma kell, hanem születni kell rá. Lehet neki 5 is, akkor se fog tudni nevelni és tanítani egyszerre...


Nálunk nincs gond. Leköti a gyerekeket amit órán csinálunk, nem olyan szárazak az órák mint az én gyerekkoromban voltak. Ha látom, hogy fáradnak, beteszek egy kis mozgást, most az a 2 perc nem oszt nem szoroz az órából. Az öreg tanárok már belefásultak, az újak meg nem mind alkalmasak erre a pályára. Én az új kategóriába tartozok, imádom, ettől kezdve a gyerekek is szeretik az óráinkat. Fegyelmezni?.. Nincs semmi eszköze már ma a tanároknak a fegyelmezésre, mindenre kitaláltak valamit, ami miatt nem lehet.


Én ha valaki rendetlen, akkor kinevezem az osztály csendfelelősének, vagy kap valami speckó feladatot amire csak ő képes. Mivel a legtöbb gyerek azért rendetlenkedik, hogy figyeljünk rá, ezek a feladatok kellő fontosságúak ahhoz, hogy ne a rendetlenkedéssel, hanem a feladat megoldásával tűnjenek ki. És nem kell nagy dolgokra gondolni. Pl:


Ki a leggyorsabb futó? Ha jól tudom, akkor a XY(rendetlenkedő) nagyon gyors. Segíts nekem kérlek, száraz a szivacs, be kellene vizezni gyorsan, mert addig nem tudok mit csinálni... elrohan a gyerek, kifullad mire visszaér. Mozgott kicsit, levezette a felesleges energiát, hős is mert bevizezte a szivacsot, és kész.

2012. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
ORDIBÁLNAK,asztalt csapkodnak,szaktanárit osztogatnak :)
2012. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
jah és a töri tanár szokta mostanában azt csinálni,hogy egy csomóan nem tanultak,ezért majdnem minden órán írunk...
2012. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
föcitanárnál rend és fegyelem van,ugyanígy a matek tanárnőnél. aztán magyaron ha fejre áll akkor is beszélünk,kiabálunk,stb.(ugysem haladunk az anyaggal,mert nem tanít semmit..)fizikán törin,infón ha beszélsz akkor felállít 5 kérdés,de mindig olyan kérédést tesz fel,amire nem tudjuk a választ..:/ bioszon elkezdi kiabálni h 'hahhóóó osztááály ?! hahóóó?! ' vagy h: 'fejezzétek már de a thhraaacccccspartit ! ' :D
2012. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a tanároknak nem fegyelmezni kell, azt a szülőknek kell elkezdeni, a tanár dolga hogy tanítson!
2012. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Megvárják míg csend lesz, és amit az órára szántak, ha a hangoskodás miatt nem fejezzük be akkor az házi.
2012. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!