Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kapok valamiféle igazolást,...

Kapok valamiféle igazolást, hogy megkapták a jelentkezésemet (érettségi vizsga)?

Figyelt kérdés
Külföldröl jelentkezem... Szóval, simán beküldtem egy borítékban..
2012. jan. 19. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Lehet, hogy csak akkor, amikor megjön a vizsgabeosztásod. Jobb, ha telefonon érdeklődsz.
2012. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kösz a választ,

Csak az a baj, hogy elfelejtettem leírni a számot amit jelentkezésnél kaptam (ami a jelentkezési lapon van) mielött elküldtem. Szóval, nem tudom hogy tudnám öket megkérdezni ha megkapták e...


Hát, remélem jó helyre küldik, olyan hosszú volt a cím, hogy marha hülyén nézett ki a boríték..

2012. jan. 20. 23:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy hova küldted, biztos megtalálod a neten.
2012. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted? :S

Tudom hogy hova küldtem, csak nem tudom mondani mi a azonosító számom vagy mi..

2012. jan. 20. 23:39
 5/11 A kérdező kommentje:
*érettségi iktatószámom..
2012. jan. 20. 23:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem, a telefonszámot nem tudod. Hát, ha nem Kovács János vagy, akkor lehet, hogy név szerint is megmondják. Főleg, ha egy iskola. A kormányhivatalban már nem biztos, hogy boldogok lesznek, de elég segítőkészek, nem igazi hivatalnokok.
2012. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

oké, köszi, akkor majd megpróbálom a kormányhivatalot felhívni..

Ha a nevemre tudnak keresni, ellég könnyü kéne feladat lehetek..

2012. jan. 21. 13:08
 8/11 A kérdező kommentje:
a vizsgabeosztást mikor küldik ki?
2012. febr. 12. 10:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Soká... Még el se kezdték összeállítani.
2012. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De még láthatják ha beérkezet e a jelentkezésem?

Azt gondoltam hólnap felhívom öket, ha nem kapták, még betudom küldeni, csak nem tudom a fizetéssel hogy csináljam. Mert azért csak egyszer akarom befizetni..

Nagyon parázok, de ugyan akkor, miért ne juttot volna be..

2012. febr. 13. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!