Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi vizsgára való...

Treton21 kérdése:

Érettségi vizsgára való jelentkezés feltételei, módja?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Családi okok miatt, abbahagytam a gimit 10. évfolyam végén. Azóta nem jártam suliba, viszont most szeretnék érettségizni. Milyen módon tudok jelentkezni, és hol?

Kell valamilyen szintmérő vizsgát tenni, vagy anélkül is van mód valamelyik intézményben jelentkezni febr. 15-ig?


Komoly válaszokat kérnék, mert eléggé fontos, és sürgős is. Sajnos nem nagyon találtam a neten semmi normálisat.


Mindenkinek köszönöm a válaszát!


2012. jan. 12. 14:20
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Keress olyan gimnáziumot, ahol van esti képzés. Mert gondolom, előbb be szeretnéd fejezni a gimnáziumot. Szerintem adott iskola titkárságán érdeklődj, mert te nem felvételizel, hanem megkezdett tanulmányokat folytatsz.
2012. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy érettségizni akarsz. Az nem fog menni. Érettségi vizsgát csak az tehet, aki az adott tantárgy tantervi követelményeit teljesítette. Ahhoz, hogy érettségizhess, osztályozó vizsgát kell tenned minden érettségi tárgy 11-12. évolyamának anyagából.
2012. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!