Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik lehetőséget válasszam?

Melyik lehetőséget válasszam?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok szakközépsuliba közgazdasági szakon. Az iskolánkban indul a szakképzőn 2 éves okj-s képzés több szakon...

-CAD-CAM informatikus

-Vállalkozási ügyintéző


emellett gondoltam egyetemre is... SZTE gazdaságinformatikus a legszimpatikusabb, de nem tudom hogy jó választás lenne-e, nem sokat tudok róla...

közgazdasági szakot nem akarok tanulni egyetemen, és bejutni se sok esélyem van az új rendelet miatt...


még vendéglátói fősulit ajánlott osztálytársam-e mellett.. ahova könnyen belehet jutni, és ő azt mondta hogy nagyon jó... de én nem tudom.


Azért kérdezlek titeket, ti biztosan többet tudtok mondani, és okosabbat ;)


köszi előre is a válaszokat!


ui: ajánlhatnátok más karokat is egyetemen vagy suli-t ami jó lehetne nekem! szeretem az info-t de programozást stb..-t még nem tanultam, tehát komolyabb informatikai karok sztem így kizárható.... közg-t azt megtanulom ha kell.... év végén kb mindenből 5 leszek, talán lesz 2db 4esem /matek, nyelvtan kb./. Számoltam a pontjaimat is, kb 320-360körül lesz meg.


2012. jan. 19. 17:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!