Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lehetőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lehetőséget válasszam? Lent részletesen

Figyelt kérdés

1. egy olyan fiút, akinek régen tetszettem, de most kavar más lányokkal is és még nem tudja, hogy mi lesz. nála talán lehet még esélyem, a következő héten találkozni is fogunk, de nem tudom,hogy hogy viszonyuljak hozzá. mint barát, vagy mint leendő szerelem.


2.egy fiút, akinek szintén tetszettem és most van barátnője. róla annyit kell tudni, hogy nagyon tetszettem neki és most nem tudja, mi legyen a barátnőjével, mert már nem az igazi a kapcsolatuk. együtt táboroztunk és bár többen is hajtottak rá, ő mégis velem kezdeményezett hecceket,vicceket. az egyik lány, nagyon ráhajtott. őt lerázta, de engedte hogy masszírozza és mivel nem volt máshol hely, mellé ülhetett a lány a buszon.


nagyon nagy szükségem lenne a tanácsotokra, mert fogalmam sincs, hogy mit tegyek. ők ketten azok, akik között döntenem kellene. azért nem tudom, mi legyen mert utasítottak már vissza és nem akarok így járni.

egyébként mindkét fiú nagyon figyelmes és kedves, idősebb(1évvel) és magasabb mint én.


2011. júl. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
dugasd meg magad minkettővel!
2011. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem a 2. fiút válaszd! De mielőtt bármit is csinálnátok egymással beszélgess el vele! Mond meg neki, ha vagy Te akkor más lányokkal ne flörtölgessen...Remélem menni fog a dolog és boldog leszel! :)
2011. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az 1-est!!


Kavar más lányokkal is ..és akkor mivan???


jövőhéten találkozni fogtok. Szerintem ha nincs pasid akkor semmi akadályát nem látom annak , hogy kicsit ráhajts és ne az időjárásról beszélgessetek, hanem rólatok!!!


Tetszettél neki, de akkor nem jött össze, bizonyára most is tetszel neki, de ő el lett küldve úgy hogy köztetek semmi sem lesz...ezért másokkal próbálkozik.


De miért is ne lehetne köztetek valami???

persze 50-50% az esélye annak hogy igen vagy nem!


De ha nem fogsz nála próbálkozni mint leendő pasival akkor bánni fogod ki tudja hány éven át!!!

2011. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az utolsó 2 hasznos választ! :) bár nem lettem előrébb :))

egyébként a 2. fiúnak most van barátnője, csak ott nincs minden rendben.

2011. júl. 3. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:

De drága most fogsz találkozni az 1-es pasival!!


Még is mit veszíthetsz ha próbálkozol??


Beszélgess vele a kapcsolatairól, beszélgess vele a te kapcsolataidról. Kérdezd meg tőle egyenesen kertelés nélkül, hogy ő "randizna" e veled, és újrakezdené-e ezt veled, úgy mintha szeretnétek egymástól többert is mint barátság!


Nem veszítesz semmit...nincs párod elvileg...és egyedül vagy. Hidd el ha nem beszélsz vele akkor bánni fogod még később!

2011. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendeben ez oké, valószínűleg így is lesz. de a 2.kal így mi legyen?
2011. júl. 3. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:

3. és 4. válaszoló vok...


Én azt mondtam legyen 1-es!

(más szerint más)

De ebben az esetben a 2-essel felejtsd el! Ha próbálkozna akkor mond azt, hogy ne haragudj de "az akkor volt ez meg most van" és mond a szokásosat ami 1 pasinak sem tetszik de ez van.."örülnék ha barátok maradnánk és tudnánk időnként beszélgetni"


Ha neked az a fontos h legyen valakid aki viszontszeret akkor egy pasit el kell utasítanod!! Ebben az esetben a 2.-at

2011. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

elméletileg mindkettővel találkozom a héten...

így ötletek?

2011. júl. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!