Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt a könyvet...

Szerintetek ezt a könyvet megéri az emelt történelem érettségihez megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

kidolgozott szóbelitételekre szükségem lenne, egyedül meg nem biztos hogy megtudnám csinálni őket


2012. jan. 19. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, haverom is egy hasonlóból készül az emelt törire. De először kérd ki a tanárod véleményét hogy ő mit gondol róla hogy meg-e éri e ezt megvenni. De a tételek kidolgozásához a neten található anyagokat is erősen javaslom.
2012. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nekem meg van, de még csak jövőre érettségizek, meglátom mennyi haszna lesz:D de rosszul biztos nem járok vele :DD
2012. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én biztos nem vennék ilyen célzott cuccot max irodalomból , rendes tanirodalomból tanulok töriből vagy simán történelemkönyvekből
2012. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én biztos megvenném, mert megéri és nem iis drága. De azt azért elmondom, hogy a mi sulinkban vannak emelt szintű érettségire felkészítés és a törisek a normál tankönyvből tanulnak. Jó tanulást:):)
2012. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátőőő én tavaly megvettem, erre építettem a tételeimet, persze kiegészítgetni próbáltam őket, és rohadtul nem volt benne semmi arról, amit én húztam. Még csak a császár nevét se írták bele a tételükbe. Mondjuk sok másik tételhez meg alapnak jó, de alapjáraton kevés, mint árvaházban a szülői.
2012. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!