Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vásárolnék : Száray Miklós:...

Vásárolnék : Száray Miklós: Történelem c. tankönyv köteteket (1-4. kötet) -ami az emelt szintű érettségihez való, lenne itt, aki eladja?

Figyelt kérdés
Hali,miskolci vagyok,ha vkinek van,attól szívesen megvenném.
2010. febr. 11. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:D hehe :D remélem jövőre is lesz aki ilyet szeretne! A létező összes tankönyvemet el fogom adni xD :D

Neked pedig sok sikert az emelt törihez. (A közepet azért nehezítik,mert nem jelentkeztek elegen emeltre..ez csak úgy jött :D )

2010. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most is eladhatnád :D
2010. febr. 11. 19:11
 3/11 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi,de nem hiszem,h most megpróbálom,majd jövőre(én már egyetemista vagyok,másik szakhoz kellene)de ha rendelkezel ezekkel a kötetekkel akkor igényt tartanék rá:D

(ha addig nem jön olyan,aki most adná el) :))))

2010. febr. 11. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Én szívesen eladnám, de tele van firkával meg elég meggyötört már szegényke:D

Egyszerűbb, ha veszel egy emelt szintű töri érettségi soros könyvet és azokat a netről összeszeded én is így csináltam, tk-t nem használtam hozzá.

2010. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És milyen könyvet ajánlanál?Nekem min.egy 80%ra kellene írni.Amúgy nem gond a meggyötört könyv,attól még megvenném:D
2010. febr. 11. 20:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Féláron megvenném tőled :D (nálunk 2100körül volt a boltban szóval 1000ft-ért/kötet)ha most el tudnád adni ebben a hónapban.
2010. febr. 11. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Kezdetnek.

2010. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi,ezek nekem is megvannak,néztem már teszveszen,vaterán is,nekem egy másik sorozat kellene,ami bővebb és emeltre való (szintén száray)
2010. febr. 11. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekem is az van emg amit belinkelt a harmadik. Nem is tudtam, h van emelt szintre is Száray-könyv
2010. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én sem:S ma mutatta a volt töritanárom,aztán könyvesboltban is láttam
2010. febr. 11. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!