Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz ez? Külföld az egyetlen...

Igaz ez? Külföld az egyetlen esély? Úgy tudom, hogy Magyarországon nincs szexuálpszichológus/szexológus (egyetemi/főiskolai) képzés.

Figyelt kérdés
Igaz ez? És ha valaki mégis ez szeretne lenni mit tud tenni? Külföldi egyetem lenne az egyetlen esély? Én ezt nem tudom elhinni...:S
2009. máj. 27. 15:35
 1/4 anonim válasza:
100%

Alap ELTE vagy SZTE pszichológiaképzés, és utána továbbképzésen lehet szexuálpszichológiát tanulni, amennyire én tudom. Hogy hol folynak továbbképesítések arra guglizz.

Itthon azt hiszem csak ez a rendszer létezik.

2009. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Kulfoldon sincs olyan szak, hogy szexualpszichologia. Van pszichologia, es kesobb, MA es/vagy PhD-kepzes kereteben lehet specializalodni kulonbozo temakra, pl. gyermekpszichologia, vagy eppen szexualpszichologia.


Ez Magyarorszagon sincs maskent. Javaslom az ELTE vagy a Debreceni Egyetem kepzeset.

2009. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De jó pszichológus diplomát, Pécset kapsz vagy Debrecenben, Szegedet ne is említsük egy lapon ezen intézményekkel, kérdezz csak meg egy szakértőt aki egy kicsit is járatos a témában.
2009. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából Pestre kéne mennem. Akkor talán ELTE...
2009. máj. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!