Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek alkalmas lennék...

Szerintetek alkalmas lennék ápolónőnek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat rágódok rajta,hogy mit válasszak.Valami vonz az egészségügyben, és szeretek emberekkel foglalkozni.Legszívesebben orvos lennék,csak sajnos nincsen elég pontom az egyetemre,se pénzem finanszírozni azt.Viszont másfelől,a súlyos esetektől rettegek.Nem tudom ezt megmagyarázni,ez csak egy érzés,egy félelem.Amikor anyukámat megműtötték és itthon volt egy pár napja,nekem kellett átkötöznöm a sebét ,és nem mondom,hogy annyira rosszul voltam,de egy picit igen.ha kórházban lennék ápolónő,elkerülhetetlen lenne,hogy vészhelyzetekkel is találkozzak.Bocsánat a buta kérdésért,nem akarok finnyásnak vagy ilyesminek látszani.Egyszerűen csak pályaválasztás előtt állok,és nem tudom mi lenne a jó döntés.

Köszönöm előre is!


2012. jan. 22. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért teljesen más a saját anyukádat (vagy más szerettedet) betegnek látni, mint egy vadidegent. Szóval csak mert megijedtél, hogy anyukádat így láttad, még nem azt jelenti, hogy egy ismeretlennel is ez történne. Ráadásul az ember idővel megtanul elvonatkoztatni, és hozzászokik.


Szerintem alkalmas lennél ápolónőnek.

2012. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.Igen,én is arra gondoltam,hogy egy idő után hozzá szoknék.Gondolkodom rajta még,de köszi még egyszer a segítséget!:)
2012. jan. 22. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Van más szakma is azon a területen

Pl. masszőr, képalkotós

2016. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg

Fogászati asszisztens

2016. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!