Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerinted az FSZ. Képzéseknél...

Szerinted az FSZ. Képzéseknél is ugrik nagyokat a ponthatár idén?

Figyelt kérdés

Szóval teszem fel tavaly 252 volt államilag finanszírozott, nappali tagozaton, most lehetséges, hogy felugrik 350-360 pont fölé a felvételi pontszám? Hogy számolják ezt ki?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2012. jan. 22. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a jelentkezők eredményeitől függ,ha jobb eredményekkel jelentkeznek sokan akkor őket veszik fel,ha nem akkor kevesebbé jókat.
2012. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt én is gondoltam. :)

Nem tudom, hogy FSZ. képzéseknél lehet-e egyik évről a másikra ilyen mértékű pontváltozás, mert, hogy a BA/BSc szakoknál lesz ez 100%, pláne a gazd.tud. körében a csökkenő keretszám miatt

2012. jan. 24. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
ugyanúgy lehetséges,de nem valószínű szerintem hogy egy százast ugrik.konkrétan miről van szó?
2012. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

BGF-ről van szó.

A felvi legfrissebb tájékoztatása szerint a BGF kapott a 3500 FSZ-es keretszámból 650-et, ami a legtöbb az országban lévő összes felsőfokú intézményei között, akik indítanak felsőfokú szakképzést.


Tavalyi általános eljárás pontszámai:

[link]


[link]

2012. jan. 24. 20:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a 252 a BGF-PSZK-BP.-n volt tavaly a pénzügyi szakügyintézői képzésnek a felvételi pontja, egy pár ponttal meg több a számviteli szakügyintézőé(254/256, de nem teszem rá a nyakam).


Ui.: Hoppsz ne haragudj, de linkek már nem aktuálisak a keresztféléves ponthatárok megjelenése miatt a felvin. :-/

2012. jan. 24. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamennyivel szerintem biztos magasabb lesz,nekem több ismerősöm fog ilyesmire menni (elég magas pontszámokkal) mert ott ahová eredetileg menni akartak nem is lesz állami hely egy darab sem..de szerintem 350 felé nem fog menni így se
2012. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon merem remélni, mert igaz több pontom van 350-nél, de akkor is félek kicsit, hogy elég lesz-e vagy sem, és tegyek-e még egy német érettségit, és legyen 400+ -os felvételi pontom, vagy ennyi elegendő-e.


Egyébként, hogy számolják ki a ponthatárt?

Teszem fel nekem van 320 pontom, másnak meg 370, aki FSZ-re jelentkezett, és, akkor hogy húzzák meg az alsó határt?

Átlagolják a felvételi pontokat, vagy a rangsort nézik, hogy jelentkezett a felvételiző?

2012. jan. 25. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:
sorba rakják az embereket pontok szerint,van egy keretszám hogy mennyit vesznek fel és ott meghúzzák a vonalat :D
2012. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez sem túl biztató, mit ne mondjak. :D
2012. jan. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!