Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyivel nőhet a pszichológia...

Mennyivel nőhet a pszichológia szak ponthatára?

Figyelt kérdés
Kb. 430 pontom lesz.
2012. jan. 7. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg elég lesz.
2012. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 avyvy válasza:
Hááát...nekem 452 van és én is nagyon félek h nem...de reméljük:) miket jelöltél??
2012. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azért én így nem vágnám rá, hogy valószínűleg elég lesz. Melyik egyetemre szeretnél menni? Ez is fontos, plusz hogy hova hány főt vesznek fel, milyen nehéz lesz az érettségi és milyen felkészültek a tanulók. Tavaly pl Debrecenben 417 volt a pont, de tavaly előtt 444... tavaly is csak azért volt olyan alacsony, mert bővítették a keretet, de ebben az évben valószínűleg nem Debrecenben fogják. (2010-ben: ELTE:449 , Károli:449 , Pécs:444 , Szeged:444, Pázmány:446. 2011-ben: ELTE:439 , Károli:421 , Pécs:413 , Szeged:430, Pázmány:419.) Bocsi a sok számért, csak szerettem volna, hogy képben légy. Természetesen elnézésedet kérem, ha ezeket már ismerted :) Csak annyit szeretnék tanácsolni, hogy sose elégedj meg, és ne gondold, hogy 100, hogy bent leszel ennyi meg annyi ponttal, mert érhetik az embert meglepetések. Inkább próbálj minél több pontot szerezni, és légy ügyes az érettségiken! Sok sikert kívánok neked!
2012. márc. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 avyvy válasza:
Hány pontod lett végül?:)
2012. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!