Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó középiskolás kollégiumban...

Jó középiskolás kollégiumban lenni? Ti hova mennétek? (lent)

Figyelt kérdés

Most 8.vagyok és nem tudok dönteni, hogy melyik középiskolát válasszam.

Nagyon vágyok a kollégiumba is, de félek,hogy nehéz lesz megszokni...

1.Van itt a közelbe egy középsuli, mindennap buszozhatnék haza, de elég rosszakat hallok az iskoláról. Egyik barátnőm is oda jár, és aztmondja, hogy a tanárok alig törődnek a diákokkal. ÉS CSAK bio-kémia szak van itt. Nem vagyok jó se kémiából, se matek, fizikából.


2.Van egy kollégium, ahol van humán meg reál is, ide mennek a suliból páran. Hétvégenként jöhetnék haza.

Nektek nem volt nehéz megszokni a koleszt?Nem volt honvágyatok?

Nem tudok dönteni, melyik lenne a jobb? Szerintetek?

Mi a jó és nem jó a kollégiumban?

14L


2012. jan. 22. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez a helyzet!

Nekem viszont muszáj lesz kolis lennem, mert a haza buszozás nagyon fárasztó lenne.Végül is szerintem meglehet szokni, nem lehet annyira rossz ha jó emberekkel kerülsz össze.

2012. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen, attól félek, hogy rossz társaságba kerülök, vagy nem fogok tudni barátkozni másokkal, mert eleve kis visszahúzódó lány vagyok:(
2012. jan. 22. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Te melyik sulit akarod bejelölni?Én két sulit jelölök.Az első az tudom hogy nagyon jó meg a kolesza is, a második jó suli szintén jó kolesszal csak a lányok ott olyanok hogy, kialakítanak egy elit kis társaságot és érted...
2012. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem Magyarországon lakom, és nem hinném, h ismered a sulikat:)
2012. jan. 22. 19:27
 5/5 anonim válasza:
50%
Középiskolai koli egy kötött szar...ne menj ha megteheted
2012. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!